dnes je 17.02.2019 a svátek má Miloslava

JABLKO

Léto pro každou postavu: typ JABLKO

Každé léto vybíráme outfity podle nových letních trendů. Jedné ale nesedne tohle, druhé zase tamto. Jak správně obléknout právě vaši postavu? Na začátku této série se vrhneme na typ jablko.

Celý článek

Stella McCartney s jarní Sheer Stella 2011

Stella McCartney uvedla svoji první vůni vroce 2003. Byla jí luxusní vůně po růžích s jednoduchým názvem Stella. Od roku 2004 se tato svěží a vzdušná jarní vůně dočkává každoročně své originální reinterpretace pod názvem „Sheer Stella“. A ani jaro 2011 není výjimkou.

Celý článek

Saláty plné vitamínů a zdraví

Přestože je letos zima mírná, nesmíme podceňovat přísun vitamínů a minerálů potřebných pro zdraví. Navíc nám zeleninové saláty pomohou nepřibrat, nebo dokonce pár kilogramů shodit.

Celý článek

Glykemický index potravin ve vztahu k hubnutí

Víte, že je pro štíhlou linii mnohem výhodnější namočit cereálie do mléka? 

Celý článek

Pasta salad, Itálie na talíři

Těstovinové saláty, lehká večeře nebo oběd do práce. Těstovinový salát může být vaší lehkou dietní alternativou hlavního jídla. Je nenáročný na přípravu, zasytí, ale nezatíží váš organismus a bez výčitek zapadne i do redukční diety. Ale pozor! I salát může být kalorickou bombou, je-li připravený z nevhodných surovin nebo nevhodným způsobem.

Celý článek

Kouzelné jablko – kdo je jí, je zdravý

Každý známe jablka, ale jen málo kdo z nás je jí. Nejenže je to vynikající svačinka, ale má i celou řadu skvělých účinků. Existuje v tolika odrůdách, že si každý najde své oblíbené. Sladké, kyselé či kombinace obojího ? nebo žluté, červené, zelené nebo žíhané. Různorodé a dobré. To vše jsou přívlastky tohoto výtečného ovoce.

Celý článek