dnes je 19.10.2021 a svátek má Michaela

JAK KOMBINOVAT PÁNSKÉ OBLEČENÍ

Co dělat, když se váš partner hrozně obléká

Nejčastěji jsou to právě ženy, které se zajímají o módu, i když existuje několik úspěšných návrhářů. Ale co když se váš partner obléká otřesně a vy se za něj stydíte?

Celý článek

Pánové, víte jak nosit bomber i v zimě?

Bomber si získal popularitu nejen u žen, ale i u mužů. A v jejich případě nejen na podzim, ale i v zimě. Poradíme, jak ho nosit i v chladném počasí. 

Celý článek

Engineered Garments vás v jarní pánské kolekci 2017 naučí kombinovat oblečení

Kombinování oblečení, skládání outfitů a dolaďování detailů je hra módy. Pro spoustu mužů to ale znamená peklo, kterému nedokáží přijít na kloub. Značka Engineered Garments vám pomůže.

Celý článek

Pánové, v létě je čas na doplňky

Kdy jindy než během letních dní, by totiž byla ta správná doba na náramky, hodinky, sluneční brýle a pochlubení se svým tetováním?!

Celý článek

Inspirace na jarní pánské outfity ze zahraničí

Ne že by čeští muži neměli žádný styl. Ale i ti největší profíci se inspirují jinými zeměmi a ostatními. Právě to kolikrát dělá nejlepší těmi nejlepšími z nejlepších. 

Celý článek

Jak se dá nosit formální pánská móda zajímavěji?

Jak to, že když se Brit oblékne do formálního, vypadá skvěle a když se oblékne Čech, většinou vůbec tak dobře nevypadá? 

Celý článek

Zimní pánské outfity plné stylu a inspirace

Inspiraci přináší Móda.cz neustále. Častěji ale pro ženy než pro muže. A tak to dnes chceme napravit a díky třem stylovým outfitům, zahltit inspirací i muže. 

Celý článek

PODZIMNÍ PÁNSKÁ INSPIRACE: městské, ležérní i formální outfity 2015

Inspirace pro ženy je všude plno. Když se chtějí inspirovat muži, mají často mnohem méně míst, kam se jít podívat. Jedno z nich je právě móda.cz. Přinášíme velký podzimní speciál pro muže!

Celý článek

Do sychravých podzimních dní se vydejte ve stylové pánské mikině!

Pánské mikiny patří teď nejenom mužům, ale i ženách. Přinášíme přehled těch nejstylovějších a jak je nosit. Ať už jste muž, nebo žena. 

Celý článek

10 jindy utajených pravidel pro nošení pánských obleků, které by muži měli znát

Jsou to pravidla, o kterých se jindy příliš nemluví, a zdaleka nehovoří jen o délce rukávů či nohavic. Přinášíme 10 tipů, které vám pomůžou při kompletování oufitů s oblekem. 

Celý článek