dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

JAK SI VYBRAT PODPRSENKU

Sportovní podprsenky mají být hlavně funkční

Tyrkysové, svítivě růžové, batikované nebo slabé z gumovým páskem křičící slavné návrhářské jméno. Ani proti jedné z nich nic nemáme, ale rádi bychom připomněli, že u sportovních podprsenek jde hlavně o funkčnost! 

Celý článek

Brafitting: Splněný sen o dobře padnoucí podprsence

Výběr správné podprsenky může být náročnější, než se na první pohled zdá. Především, jestliže nevíme, jak si podprsenku správně vyzkoušet, abychom již během chvilky zjistily, zda nám skutečně dobře sedí. Výběr vhodné podprsenky má svůj název – Brafitting a já jsem k této příležitosti vyzpovídala Šárku Křivánkovou z Padnoucí Podprsenky, která se Brafittingem zabývá.

Celý článek

Výběr svůdného spodního prádla - podzim 2015 inspirován francouzským stylem

Vybrali jsme TOP kousky z nabídky spodního prádla pro letošní podzim. Značky se ve svém stylu kupodivu shodnou - inspirovaly se šik Francií. 

Celý článek

Módní svět ignoruje ženy s větším číslem podprsenky než B - proč?

Zatímco světové modelky častokrát oblékají maximálně velikost B, normální ženy mají nárok na velikost třeba o dva stupně vyšší. Ale zdá se, že módní svět k tomu není úplně vstřícný. Proč?

Celý článek

Nike představil novou řadu sportovních podprsenek s různými stupni podpory

Nike přivedl na trh 4 rozdílné sportovní podprsenky v nejrůznějších designech tak, aby si každá žena vybrala ideální stupeň podpory a zároveň moderní vzhled přesně dle svého vkusu.

Celý článek

Lindex přichází se 13 modely podprsenek tak, že si vybere každá žena

V Lindexu teď nově můžete vybírat mezi 13 rozdílnými střihy podprsenek a vybrat si tak tu, která vám padne úplně nejvíce. Pomůže vám k tomu také online dotazník a náš přehled!

Celý článek

Kde sehnat nejlepší sportovní podprsenky a na co se při výběru zaměřit?

S teplým počasím přichází i chuť více se hýbat. Nikdy bychom ale neměly zapomínat na kvalitní sportovní podprsenku, která nám zajistí dostatečnou oporu. Sportovní podprsenky jsou zábavné stejně jako jiná část oblečení. Hrají barvami, vzory a různí se i střihy!  

Celý článek

Jak vybrat tu správnou velikost podprsenky? Víme, jak na to!

Také vybíráte své spodní prádlo především podle designu? Jistě, že ano, dělá to tak většina z nás. Střih a tvar je ovšem mnohem důležitější. Jak ale vybrat tu správnou podprsenku?

Celý článek