dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

JANA BURDOVÁ

Porotkyně soutěže Kadeřník roku Jana Burdová vyprávěla o vlastních zkušenostech

Trojnásobná držitelka ceny Kadeřník roku, hair designerka Jana Burdová je členkou letošní komise prestižní soutěže Kadeřník roku. Pro Módu.cz se rozpovídala o soutěži a také vlastních zkušenostech. 

Celý článek

Objevte aktuální žhavý trend!

Podívejme se blíže na jeden z aktuálních vlasových trendů Boho waves. Jak na ně a s čím je kombinovat, prozrazuje vlasová stylistka a odbornice na vlasovou péči Jana Burdová.

Celý článek

Co s vlasy na ples? Poradí vám Jana Burdová

Plesová sezona je v plném proudu a jako každý rok nastává otázka: Co s vlasy? Jaký styling je pro danou událost vhodný? A co je vlastně trendy?

Celý článek

4. ročník proměn v Kadeřnickém studiu Jana Burdová je tady!

Kadeřnické studio Jana Burdová se chystá na další Proměny! Již počtvrté bude spolu s Deníky měnit šest žen. Staňte se jednou z nich!

Celý článek

Jana Burdová představila nové vlasové trendy

Jedna z našich nejlepších kadeřnic, Jana Burdová, majitelka stejnojmenného kadeřnického studia v Teplicích, letos představila nové vlasové trendy následující přirozený vývoj ženské energie.

Celý článek

Ideální letní péče o vlasy, aby po dovolené nevypadaly jako vysušená cukrová vata…

Své tělo na dovolenou nejspíše připravujete dlouho před odjezdem, cvičením, úpravou stravy a nakonec možná i peelingem. Ale co vlasy? Jak se o ně starat během letních měsíců?

Celý článek

Střihaton vystřihl ve studiu Jany Burdové 51 900 Kč!

19. června 2014 se uskutečnil již 5. ročník úspěšné charitativní akce STŘIHATON, která probíhá po celém světě. Můžete se zde nechat perfektně ostříhat a přispět tak na dobrou věc.

Celý článek

Kadeřnická soutěž Czech and Slovak Hairdressing Awards

KADEŘNÍK ROKU 2015

Titul Kadeřník roku 2013 (Hairdresser of the Year) získal Jan Balcařík z BOMTON Studií.

Celý článek