dnes je 16.05.2021 a svátek má Přemysl

JARO 2016

Reklamní kampaň brýlí Hugo Boss #masterthelight

Město Santiago se stalo hlavní scénou dění pro letošní kampaň brýlí Hugo Boss, která nese jméno ukryté pod populárním hastagem #masterthelight. 

Celý článek

Redakce Magazínu Móda se v květnu připravuje na léto

Slunce, příroda, nákupy a příprava na léto. Tak by se dal shrnout měsíc květen u nás v redakci. No a ještě spousta práce, ale to asi tolik nikoho nezajímá, že?!

Celý článek

Jarní kolekce Tory Sport připomíná Stellu McCartney

Díky nevšedním kombinacím barev by se vám jarní sportovní kolekce návrhářky Tory Burch mohla splést s kolaborací adidas by Stella McCartney.

Celý článek
Móda.cz - Cover

Rozhovor s fotografem Mickey Grabem

U příležitosti focení pro květnový cover vzniklo několik dalších fotek, které jsme vám prozatím nechtěli ukázat. Chtěli jsme si je nechat k rozhovoru s Mickym. A nyní je tedy čas na rozhovor a fotky, které se opravdu povedly. 

Celý článek

Jaká kabelka bude vaše top na letošní jaro?

Crossbody je vaší stálicí, ale ta nejoblíbenější už má své nejlepší dny za sebou? Nebo nedáte dopustit na shopper bag, které pohltí úplně vše, co je potřeba? 

Celý článek

Provokativní kampaň Calvin Klein - není to už příliš?

Jarní kampaň celosvětově známé značky nás zaskočila. Její přílišná otevřenost by snad ani tolik nevadila, ale pojetí fotografií tomu celému zrovna nepomohlo. Tohle prostě ne. 

Celý článek

Alessandra Ambrosio a Neymar Jr. tváří džínů Replay

Nový model džínů Replay Hyperflex slibuje volnost pohybu, což Alessandra a Neymar dokazují v doprovodné kampani. 

Celý článek

Svůdná Irina Shayk v kampani spodního prádla Intimissimi

Série Perfect Bra book je na snímky mimořádně štědrá. Pokud jste i vy normálně zvyklá na dva až tři reklamní snímky, tentokrát to Intimissimi vymyslelo jinak. 

Celý článek

Provokativní rozpálená kampaň Guess 2016

Vyhřáté útesy, nevinné bílé halenky, rozevláté vlasy, hluboké výstřihy, opálení muži, volné šaty, svůdné pohledy a u kormidla krásné ženy. Vítejte na palubě lodi Guess mířící směrem Řecko. 

Celý článek

Móda dlouhých vest dorazila - proč si je zamilujete také?

Nošení dlouhých vest je naprosto snadné, téměř vše je dovoleno a není třeba se podřizovat striktním pravidlům. I proto jsou dnes tak oblíbené!

Celý článek