dnes je 19.10.2021 a svátek má Michaela

JARO/LÉTO 2016

Móda jaro/léto 2016 přináší opravdu pestrou nabídku z módního světa. Inspiraci naleznete v našich článcích, které pro Vás rádi připravujeme každý den 24/7.

Dále připravujem také léto 2016. Můžete se tedy těšit a na letní inspiraci roku 2016


HLEDEJTE INSPIRACI, TAM KDE JÍ HLEDÁME I MI. LETNÍ INSPIRACE NA ZOOT. 

FKA Twigs pro Calvina Kleina

Britská popová a alternativní zpěvačka FKA Twigs se stala tváří dynamické a akční kampaně Calvina Kleina.

Celý článek

Trendy v pánských účesech podle světových návrhářů

Módní přehlídky pro jaro 2016 potvrdily na poli vlasů návrat vintage účesů. Nejvýraznější je česání pěšinky, znovunalezení ofiny a pompadour. 

Celý článek

Přivítejme sluníčko v novém outfitu, co nesmí v šatníku chybět?

Jaro a sluníčková sezóna je konečně tady. Můžeme tedy s pořádnou vervou zahodit zimní kabáty a čepice do skříně a vytáhnout úspornější modely. Jaro přímo žadoní po tom, abychom si pořídily nový outfit do skříně. 

Celý článek

Jarní lookbook Tory Burch nabízí prázdninovou pohodu

Příroda, klid, kvalitní materiály a volné střihy. Přesně tak vypadá odpočinek v ráji. Značka Tory Burch nás do něj ve svém jarno-letním lookbooku zavede. 

Celý článek

Vero Moda se svou jarní a letní kolekcí 2016

Jaro i léto Vero Moda ukazuje přesně dle svého gusta. Plno zábavy, mladých spokojených lidí a stylové festivalové módy, kterou vmžiku proměníte na potřebný business look. O tom je aktuální kolekce.

Celý článek

Jak se tu vzal trend širokých kalhot?

Možná za tím stála touha po nekončícím pohodlí, možná přehlcenost obepntutými slim skinny džíny a nebo jen snaha vykročit z davu či odměnit hlavní kousky dennodenního stylu.

Celý článek

Jaro v Reserved je svěží a elegantní zároveň

Nekomplikovaná elegance je přesně ten styl, který v regálech prodejen Reserved můžeme pravidelně nacházet. Kolekce Jaro/Léto 2016 pochopitelně není výjimkou. 

Celý článek

Sportovní móda v Mangu je efektivní a dostupná

Na sportovním oblečení v Mangu nenajdete neonové nápisy, motivační hesla ani žádný z dalších posledních trendů sportovní módy, zato se vám dostane dostupné kvality. 

Celý článek

Co nabízí jarní a letní pánská kolekce Baťa?

I letošní jarno-letní nabídka pánské obuvi v prodejnách Baťa je velmi široká. Od polobotek, přes tenisky až ke slip-on variantě. 

Celý článek

Bohémské vzory a střihy vévodí jaru i létu 2016

Není to jen a pouze o vlně hippies, byť hraje nenahraditelnou roli. Letošní jaro i léto patří opěvovanému bohémskému stylu, vzorům, hnědé kůži, třásním, dlouhým šperkům a pruhům.

Celý článek