dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

JOHN GALLIANO

Maison Margiela vytvořil kolekci zaměřenou na bezpohlavní jedince a GeneracI Z

Přísnost střihů v nové kolekci s chvilkovou dávkou barevné rozpustilosti pro třetí pohlaví se vymyká standardním normám i tradicím. Klasické dělení žen a mužů je passe. 

Celý článek

John Galliano kolekcí pro Maisona Margielu vyjádřil chaos, ve kterém žijeme

Kreativní ředitel John Galliano z módního domu Maison Margiela prezentoval v rámci pařížského couture weeku svou nejnovější kolekci s názvem 'Artisanal'. Dekadence a všeobecný chaos byl hlavní inspirací pro vznik sbírky.

Celý článek

Londýn představí největší britskou sbírku návrhů Christiana Diora

Londýnské muzeum Victoria & Albert představí zcela novou expozici modelů společnosti Christian Dior nazvanou 'Christian Dior: Designer of Dreams'. Bude se jednat o zatím největší britskou výstavu tohoto módního domu.

Celý článek

John Galliano vpustil do podzimní kolekce 2017 vliv 40. let

Nebylo to jen o čtyřicátých letech, ale snad trochu také o době Shakespeara. Vlivů v podzimní kolekci bylo prostě více.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky z módních přehlídek. Aneb i mistr tesař se někdy utne.

Módní molo odjakživa představuje něco noblesního. Většina z nás si pod tím představení krásné ženy a muže, velkolepé šaty a mnoho tváří i jmen, které patří světovým módním návrhářům. Ne vždy jsou však okamžiky na módní přehlídce naprosto úchvatné. Občas totiž designéři přijdou s něčím, co nám bere dech…

Celý článek

Maison Margiela v novém

Nový kreativní ředitel, nový název. Značka Maison Martin Margiela vypouští křestní jméno svého zakladatele Martina Margiela.

Celý článek

John Galliano prohrál soudní spor

Galliano prohrál soudní spor, v němž podal žalobu proti svým bývalým zaměstnavatelům. Tvrdil, že jej nespravedlivě propustili ze zaměstnání.

Celý článek

John Galliano F/W 2014/15 v chic cihlové, čisté bílé i nesmrtelné černé

Téměř čtyřicítka modelů v podzimních tónech, plná vzdušných sukní, zdobených pásků a sametu vás zaujme na první pohled. Pojďme se podívat na ty nejvýraznější prvky celé podzimní kolekce Johna Galliana!

Celý článek

Trendy barvy jaro/léto 2014

S každou novou sezónou přichází z přehlídkových mol i nové trendy. My jsme se zaměřili na barvy, které jsou trendem letošního léta. A které to tedy budou?

Celý článek