dnes je 06.07.2022

KABELKA LOUIS VUITTON

NOVÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON HRAJE VŠEMI BARVAMI

Louis Vuitton rozehrává s novou kolekcí match point na kurtech nejznámějších turnajů od French Open až po Wimbledon. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev.

Celý článek

Louis Vuitton je stále nejoblíbenější módní značkou

Mnohé z vás asi nepřekvapí, že francouzská módní značka Louis Vuitton je stále nejoblíbenější ze všech značek. Jaká jsou čísla, další oblíbené značky nebo které celebrity určují trendy?

Celý článek

Zajímavosti o značce: Louis Vuitton

Legenda mezi legendami, Louis Vuitton na módní scéně už 165 let. Jak se zrodila jedna z nejznámějších módních značek? Čím se živil samotný Louis Vuitton, než dovedl své jméno k luxusu?

Celý článek

Emma Stone prochází kalifornskou pouští s kabelkou Louis Vuitton v ruce

Nejnovější kampaň kabelek s názvem „Capucines“ značky Louis Vuitton zaplavila svět. Elegance, kulisa daleké pouště, cabrio a krásná Emma Stone hovoří za vše.

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: zásnuby Mirandy Kerr a Pipy Middleton a novinky od Louis Vuitton

Minulý týden se ukázal být týdnem zásnub. Široká královská rodina se rozroste o dalšího člena díky zásnubám Pipy a Miranda Kerr řekla ano spolumajiteli aplikace Snapchat. 

Celý článek

Louis Vuitton a Prada- jak rozeznat originál od padělku?

V českých městech se dva odstíny hnědých kostiček a zlatá loga paradoxně staly znakem bohatství, luxusu a někdy možná i vkusu. Přitom je to celé naopak.

Celý článek