dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

KADEŘNICKÁ SOUTĚŽ

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Herečka seriálu Ulice si v Paříži vyzkoušela práci vlasové modelky

Nedávno jsme vám psali, že se herečka Markéta Stehlíková společně s kadeřníkem Honzou Kořínkem chystají na velké finále kadeřnické soutěže do Francie. Jak to celé dopadlo?

Celý článek

Kadeřník Honza Kořínek bojuje v Paříži o mezinárodní kadeřnickou soutěž

Už v pondělí 25. března 2019 se dozvíme výsledky soutěže, které se účastní i šikovný český kadeřník Honza Kořínek. Podpořte ho svým hlasem veřejnosti.

Celý článek

Soutěž Kadeřník roku 2016 odstartuje 1. února

Další ročník kadeřnické soutěže klepe na dveře. Kadeřník roku 2016 odstartuje na začátku února 2017. 

Celý článek

Kadeřník Robert Starý již popáté nominován mezi top světové kadeřníky

Robert Starý opět zabodoval a se svou pánskou kolekcí účesů MOONWALK se stal jedním z finalistů nejprestižnější světové kadeřnické soutěže – AIPP (Světové asociace odborného tisku).

Celý článek

Kadeřník roku 2015 Cena tisku SR

Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015. Nominace v kategorii Cena tisku ČR známe, tak proč se rovnou nevrhnout na uchazeče o titul ze Slovenska?

Celý článek

Kadeřník roku 2015 Tým roku

Rádi bychom vám představili nominace nejlepších kadeřnických týmů Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015.

Celý článek

Kadeřník roku 2015 Pánský komerční účes

Zde naleznete jen ty nejlepší pánské účesy, jež jsou nedílnou součástí soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015, neboli Kadeřník roku 2015.

Celý článek
Kadeřník roku 2015

KADEŘNÍK ROKU 2015 - DÁMSKÝ KOMERČNÍ ÚČES MORAVA

Podívejte se na vyhlášené nominace, které představují to nejlepší z kategorie Dámských komerčních účesů Morava. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 16. dubna 2016 na slavnostním galavečeru.

Celý článek

Hledá se Kadeřník roku!

Do právě probíhající soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards neboli Kadeřník roku se hlásí kadeřníci z různých koutů České republiky i Slovenska. Kdo si ale odnese onen titul a získá pomyslného kadeřnického Oskara?

Celý článek