dnes je 03.04.2020 a svátek má Richard

KADEŘNÍK

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek

Slavný kadeřník Oribe Canabes zemřel ve věku 62 let

Stvořitel stovky supermodelek, nejvlivnější odborník a umělec ve svém oboru a inovativní byznysmen zemřel na srdeční zástavu.

Celý článek

Trvalá je opět trendy

Zavolejte svému kadeřníkovi a sjednejte si termín, protože nezkrotné vlny jsou opět trendy.

Celý článek

V Praze přednášel a česal americký kadeřník Leonardo Rocco

Prahu poctila netradiční návštěva ze světa kadeřníků a hair stylistů. Pozvání na workshop přijal Leonardo Rocco.

Celý článek

Hvězdné vlasy Lussi Bugner - ROZHOVOR

Energická blondýnka a pyšná dvojnásobná maminka vlastní módní značku a pečuje o vlasy nejedné české celebrity. Nejen o tajných tipech na hvězdné vlasy se Lussi rozpovídala v našem rozhovoru.

Celý článek

Kadeřník Robert Starý již popáté nominován mezi top světové kadeřníky

Robert Starý opět zabodoval a se svou pánskou kolekcí účesů MOONWALK se stal jedním z finalistů nejprestižnější světové kadeřnické soutěže – AIPP (Světové asociace odborného tisku).

Celý článek

Je drahý účes zárukou spokojenosti?

Možná by se dalo říci, že se v poslední době rozšířil (nejen) českou společností nešvar, který tvrdí, že dokonalý účes dle svých představ získáte jen za několik tisíc. Je tomu ale opravdu tak?

Celý článek

Nová image modelky Romany Pavelkové

Modelka, podnikatelka a milující maminka Romana Pavelková od základu mění svou dosavadní image. Takhle byste jí sotva poznali!

Celý článek

Bomton studia udávají vlasové trendy v roce 2016 s Taťánou Kuchařovou

Taťána Kuchařová se pro rok 2016 uvedla jako hlavní tvář kadeřnických studií Bomton, které se staly symbolem luxusně a zdravě vypadajících vlasů. 

Celý článek