dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

KADEŘNÍK ROKU 2015

KADEŘNÍK ROKU 2015

KADEŘNÍK ROKU 2015 - 14. ročník Czech and Slovak Hairdressing Awards vyhlásil nominace

Czech and Slovak Hairdressing Awards vynese každoročně na výsluní slávy vedle vítězů v dílčích kategoriích i absolutního vítěze s titulem Kadeřník roku. V pátek 22. ledna zasedala novinářská porota a v sobotu 23. ledna se do Prahy sjely kadeřnické hvězdy, aby v rámci odborné poroty vybraly ty nejlepší soutěžící v jednotlivých kategorích. Šanci získat post Kadeřníka roku má v tuto chvíli 24 kadeřníků nominovaných v kategoriích Dámský komerční účes/ Pánský komerční účes. Kdo bude nakonec tím nejlepším kadeřníkem v České republice a na Slovensku pro rok 2015, se dozvíme 16. dubna 2016 na slavnostním Galavečeru, který se uskuteční v krásných prostorách Fora Karlín v Praze.


 

Magazín Móda na Galavečeru Kadeřník roku 2015

Soutěž Kadeřník roku 2015 se opět stala jednou z nejvíce sledovaných u nás. Magazín Móda u toho rozhodně nemohl chybět…

Celý článek

Rozhovor s porotkyní soutěže Kadeřník roku Petrou Ficovou

Úspěšná slovenská fotografka, sympatická blondýnka Petra Ficová zasedla letos v odborné porotě soutěže Kadeřník roku. Módě.cz prozradila, že má svého favorita.

Celý článek

Španělskému vlasovému stylistovi chybí v soutěži Kadeřník roku svatební účesy

Španělský vlasový stylista, který působí i jako mezinárodní školitel Schwarzkopf zasedl do odborné poroty soutěže Kadeřník roku 2015. 

Celý článek

Porotkyně soutěže Kadeřník roku Karine Jackson je přesvědčená o kvalitě soutěže

Úspěšná kadeřnice z Anglie, vítězka soutěže Kadeřník roku v roce 2007 a finalistka v roce 2009 Karine Jackson vyprávěla o tom, jak moc ji práce baví a také o tom, jak těžké je v dnešní době přijít s něčím novým. 

Celý článek

Porotcem soutěže Kadeřník roku je Rakušan Pierre Reistroffer

Rakouský kadeřník má za sebou řadu ocenění. Třeba tři ceny v soutěži Hairdressing Awards a v roce 2007 se stal také Kadeřníkem roku. Letos je členem odborné poroty. 

Celý článek

Úspěšný holandský kadeřník v porotě soutěže Kadeřník roku 2016

Velice šikovný holandský kadeřník Arjan Bevers je již čtyřnásobným držitelem ocenění Kadeřník roku. V rozhovoru pro Móda.cz se rozpovídal hlavně o tom, jak vypadá jeho povolání ve skutečnosti.

Celý článek

Kadeřník roku 2015 Cena tisku SR

Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015. Nominace v kategorii Cena tisku ČR známe, tak proč se rovnou nevrhnout na uchazeče o titul ze Slovenska?

Celý článek

Kadeřník roku 2015 Tým roku

Rádi bychom vám představili nominace nejlepších kadeřnických týmů Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015.

Celý článek

Kadeřník roku 2015 Pánský komerční účes

Zde naleznete jen ty nejlepší pánské účesy, jež jsou nedílnou součástí soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2015, neboli Kadeřník roku 2015.

Celý článek
Kadeřník roku 2015

Kadeřník roku 2015 Cena tisku ČR

Jedna z dalších kategorií soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards je Cena tisku pro Českou a Slovenskou republiku 2015. Vítěze pro každý stát zvlášť vybírá odborná porota, která je složená ze zástupců tiskových a internetových médií. 

Celý článek