dnes je 30.05.2020 a svátek má Ferdinand

KALENDÁŘ

Červenec 2018 | Kalendář akcí

První prázdninový měsíc je před námi. Zůstáváte v Čechách a na dovolenou se chystáte až později? Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit.

Celý článek

Únor 2018 | Kalendář akcí

Leden uběhl jako voda a my pro vás máme kalendář akcí na nový měsíc. Jaké únorové události nepropásnout?

Celý článek

Leden 2018 | Kalendář akcí

Nový měsíc s sebou přináší i nové akce a události. Kam v lednu vyrazit, co sledovat a které módní události nepropásnout?

Celý článek

V nemocnici Na Bulovce se dětským pacientům rozdávaly dárečky

Soutěžící a známé osobnosti soutěže Muž roku a Batist Nej sestřička spojili síly a v Nemocnici Na Bulovce rozdali dárečky dětským pacientům a  pokřtili své kalendáře

Celý článek

Známé osobnosti bojují proti bezmoci

Dvanáct českých umělců nafotilo kalendář, jehož výtěžek poputuje pacientům s nevyléčitelným onemocněním ALS, na které zemře v České republice každý rok 200 pacientů.

Celý článek

Máte už doma svou Danu Morávkovou?

Charizmatická herečka Dana Morávková křtila svůj v pořadí již čtvrtý kalendář, který i tentokrát nafotila pro známou americkou přírodní kosmetiku a opět to byla velkolepá událost.

Celý článek

Unikátní kalendář Campari 2016 v podobě politické kampaně a Kate Hudson

Celý kalendář pod názvem The BIitterSweet Campaign zhotovila italská značka, vyrábějící alkoholové produkty, Campari. A Kate Hudson si v něm střihla dvojroli v čele politických stran. 

Celý článek

Fotografka Lucie Drlíková: Miluji být ve vodě, pocit pod hladinou, stav beztíže, ticho

Miluje vodu a pocit, který zažívá, když je pod vodní hladinou. A tak se voda stala také tím hlavním, co vídáme na jejích fotkách. Jednou by ráda vyfotila pod hladinou i módní kolekci. A tomu my tedy určitě fandíme!

Celý článek

Spojení módy a umění v působivém kalendáři Underwater Fineart 2016

Kalendář Underwater Fineart 2016 představuje život pod hladinou vody v podobě, ve které na něj shlíží Lucie Drlíková. Nás kalendář naprosto uhranul. A vás to čeká také!

Celý článek

Takhle jste Chantal Poullain ještě neviděli!

Jestliže vám neunikl snímek Alenka v říši divů od Tima Burtona, pak se vám jistě vybaví i role Johnny Deppa, kterého byste ale v masce novodobého šíleného Kloboučníka jen marně hledali.

Celý článek