dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

KAMÍNKY

McQueenove kabelky zapínají lebky a zdobí kožené 3D listy

Je to tvrdá móda, až heavy metalová: kůže, jejíž masivnost ještě znásobuje vrstvení kůže v podobě 3D kožených listů, zapínání kabelek v podobě kovových lebek či celkový metalový vzhled. Tvrdá, ale naprosto úchvatná.

Celý článek

Trendy zákoutí ve vaší zahrádce

Chcete si vytvořit novou zahradu nebo popřípadě inovovat tu stávající? Nudí vás ty staré a velmi dobře známé „triky“ a „tipy“? Nechcete skalku ani kamenný chodníček? Pak je tento článek ušit na míru přímo vám. Poradíme vám, jak šokovat a jak být originální!

Celý článek

Ozdobte si dekolt krásným přívěskem

Letošní letní sezona právě začíná a vy možná přemýšlíte, jak oživit vaše loni koupené šaty či tílka, aby nepůsobily stále stejně. Pak tu pro vás máme tip číslo 1, každý kousek oblečení vám pomohou změnit různé ozdoby a přívěsky na krk!

Celý článek

Botky od Emilia Pucci, ty musíte vidět!

Pestrobarevná kolekce bot s názvem Emilio Pucci Women´s rozhodně stojí za povšimnutí. Do naší fotogalerie jsme pro vás vybrali na třicet modelů, mezi nimiž naleznete jak veselé a hravé ťapky, tak i elegantní lodičky, které se hodí ke všem společenským událostem.

Celý článek

Přinášíme vám novinky o trendech v manikúře

Určitě vás zajímá, jaké trendy v oblasti nehtového designu přináší podzim a zima. Vím, že chcete být krásné, sexy a moderní, a proto vám přináším horké novinky.

Celý článek