dnes je 16.01.2022 a svátek má Ctirad

KANCELÁŘ

Začátek nového roku přináší stylové vychytávky do vaší kanceláře

Jaké zajímavé kousky můžete pořídit do své kanceláře? Pracujete z domu nebo potřebujete vyzdobit pracovní stůl? Pak vás bude zajímat dnešní článek. Není totiž nic horšího než nudná kancelář.

Celý článek

Jak na malou útulnou a designovou domácí kancelář

Jestliže pracujete v nějaké firmě, pravděpodobně do vybavení kanceláře nemůžete příliš mluvit. Zaměříme se dnes proto na domácí kanceláře a pracovní kouty.

Celý článek

Jak se oblékat do kanceláře, když je horko

Teplé dny má někdo rád, jiný ne. Když ale přijde na to, co během horkého počasí oblékat do kanceláře, jsou na tom všichni stejně. Hledají a snaží se najít vhodný kompromis. 

Celý článek

10 tipů jak se dají změnit outfity do kanceláře

Společenské kalhoty s puky, černé lodičky a zakasaná světle modrá halenka už jsou tabu. Přesto byste se měla inspirovat alespoň pár dalšími triky, pokud vám vaše business outfity přijdou nudné.  

Celý článek

Načerpejte inspiraci na luxusní outfity do kanceláře od Jill Stuart

Chodíte dennodenně do kanceláře a vymýšlení nových variant oblečení vám už prostě nejde? Máme pro vás inspiraci v podobě jarní kampaně značky Jill Stuart. 

Celý článek

Džíny můžete oblékat i do práce! Ale má to svá pravidla

Jsou světovou jedničkou na poli kalhot. Většina žen jich má doma nespočitatelně, ale přesto je velká část z nich vynechává z pracovních outfitů. Jenže to vůbec není třeba.   

Celý článek

Nápadité kanceláře s unikátním designem

Kancelář nemusí být vždy strohá a nudná. Barvy a designový nábytek zlepší morálku i atmosféru na pracovišti. Skoncujte s monotónností a nabijte svou kancelář novou energií.

Celý článek

Jak si zařídit pohodlnou domácí kancelář či studovnu

Stále více lidí se snaží přejít od zaměstnání v kanceláři k práci z domova

Celý článek