dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

KAŠMÍR

Hailey Bieber oblékla kašmírovou kolekci spodního prádla Victoria's Secret

Uvolněné pohledy supermodelky a andílka Victoria's Secret v nejnovější kampani Cashmere Collection 2021 odráží maximální pohodlí.

Celý článek

Pletenina vládne aktuálním trendům

Z komfortních kousků se aktuálně díky designérským kolekcím stávají modely, které nejsou jen do třeskutých mrazů, ale hravě v nich zvládnete proplout celým dnem. Jak nosit objemné svetry a dlouhé pletené šaty?

Celý článek

Druhy vlny aneb vyznáte se ve svých svetrech?

Je vlna jenom ovčí vlna nebo se říká vlně i té velbloudí nebo kozí? Co je to angora, alpaka nebo mohér? Právě nyní, na podzim, kdy se člověk rád zachumlá do heboučkého svetru, je ideální doba na to, abychom se o těchto zázračných vláknech dozvěděli víc.

Celý článek

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek

Kolekce Navarila se představí na módní přehlídce v Dublinu

Česká návrhářka Martina Nevařilová a její značka Navarila představí 29. listopadu v Dublinu svou nejnovější kolekci pro podzim a zimu 2018/2019.

Celý článek

V zimě zahřeje kašmír

Kašmír nevychází z oblíbenosti. Ostatně přes zimní dny, které doslova klepou na dveře, zahřeje jako materiál snad nejlépe. Uvidíte, že si ho zamilujete.

Celý článek

Burberry v elegantním vánočním balení

Burberry navrhuje a šije oblečení s láskou a něhou. Vždy se můžete spolehnout na vynikající kvalitu a exkluzivní materiály, které letos koupíte rovnou stylově zabalené.

 

Celý článek

Nejprestižnější, zřejmě i nejdražší a nejelegantnější textilní materiály v Pařířské ulici

Italská značka Loro Piana, známá pro své velice kvalitní, luxusní a velmi elegantní textilní materiály, dorazila do Prahy a stává se nejprestižnějším boutiquem Pařížské ulice!

Celý článek

Ponořte se s hedvábím Hermès do mytologického příběhu

Hermès má mnoho příběhů. Jednou z jeho inspirací jsou také mýty a především bájné zvíře Pegasus, který v nové kolekci Podzim/Zima zažívá určitou proměnu.

Celý článek

Úchvatná podzimní kolekce Dior 2014 již v prodeji!

Úchvatná podzimní kolekce Dior 2014 již dorazila do pražského butiqueu v Pařížské ulici. Včera v odpoledních hodinách proběhla prezentace podzimních modelů a Móda.cz byla u toho!

Celý článek