dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

KOKOSOVÝ OLEJ

Kokosový olej jako skvělý pomocník nejen pro pleť i zuby

Sen každé z nás, mít jenom jeden kouzelný produkt, který funguje na vše. Levný, účinný a ještě když krásně voní. Co více si přát? Možná vás překvapí, na co vše můžete kokosový olej použít!

Celý článek

Kosmetické novinky a nezbytnosti na jaro

Kosmetické novinky a nezbytnosti, které potřebujete vyzkoušet, než to opravdové jaro dorazí. Jen ať jsme připravené!

Celý článek

Jednoduché a přesto vysoce efektivní triky v péči o zdravé vlasy

Proč vlasy raději fénovat, než je nechat volně proschnout? Proč se vyhýbat kondicionérům a proč nekupovat šampóny na objem nebo lesk? Na všechno vám přinášíme odpovědi! 

Celý článek

Zdravé mlsání pro horké dny

V posledních dnech nás neustále mučí vysoké teploty a dusno. Proto vám přinášíme malé ochlazení v podobě zdravých zmrzlinových receptů a receptů na další dobrůtky, které vás příjemně osvěží.

Celý článek

Zdraví je důležité - jednoduché tipy, jak ho mít jako životní styl

Přestože je to klišé, zdraví je tím nejcennějším, co máme. Měli bychom se tedy chovat zodpovědně a neničit si ho dobrovolně. Někdy stačí maličkosti, jako je láhev s vodou, miska zeleniny nebo pohyb. Že už to znáte? Možná ano a možná se dozvíte něco úplně nového!

Celý článek

Bio kokosý olej zázrak přírody

Bio kokosový olej má neuvěřitelné využití v péči o tělo i v kuchyni

Celý článek

Aromaterapie – voňavé léčení těla i duše

Aromaterapie využívá při léčebných procesech esencionální oleje. Zmínky o jejich používání v lékařství a léčitelství jsou například už ve starých čínských spisech, ale v současné době prochází aromaterapie renesancí.

Celý článek