dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

KORÁLKY

Večerní róby Jenny Packham z Pre-Fall kolekce 2015 v odstínech celé palety

Jenny Packham dělá večerní šaty s opravdovým umem a výsledkem jsou jemné luxusní materiály jednoduše nařasené tak, že vás okamžitě ohromí. 

Celý článek

Když jedna krajka nestačí - Pre-Fall kolekce 2015 Reem Acra

Pokud toto je nová podoba večerních šatů, to co jindy označujeme za krásné, se stává obyčejným. Pre-Fall 2015 Reem Acra je opravdu honosná! 

Celý článek

Outfit na festival: trendy, variabilní i pohodlný

Letošní festivalová sezona právě začíná, je tedy nejvyšší čas opatřit si několik nezbytných kousků pro tuto příležitost. A jak vybírat? Jednotlivé části outifu by měly být moderní, hravé, snadno kombinovatelné a praktické.

Celý článek

Šperky Aurélie Bidermann jsou plné kontrastů!

Ve špercích designérky Aurélie Bidermann najdete estetiku starého Říma i dětskou naivitu. Netradiční střídání materiálů, často kombinace levných a drahých, je přesně tím, co dnes v módě šperků hraje hlavní roli - kontrasty.

Celý článek

Originální šperky z korálků

Nejen malé slečny ocení vlastnoručně vyrobené ozdoby z korálků

Celý článek

Vytvořte si doplňky úplně sama!

Jistě si ještě vzpomenete, když jste si jako malá holčička ráda navlékala korálky. Stačilo vzít vlasec, nůžky a různě tvarované pestrobarevné korálky. Jeden velký červený, tři malé bíle, jeden velký červený a tak dále...

Celý článek

Ozdobte si dekolt krásným přívěskem

Letošní letní sezona právě začíná a vy možná přemýšlíte, jak oživit vaše loni koupené šaty či tílka, aby nepůsobily stále stejně. Pak tu pro vás máme tip číslo 1, každý kousek oblečení vám pomohou změnit různé ozdoby a přívěsky na krk!

Celý článek

Oblečte své dítě po vzoru piráta Jacka Sparrowa!

Není novinkou, že móda často čerpá inspiraci právě z filmového plátna a dobových kostýmů, jež se v tom kterém filmu objeví. Piráti z Karibiku jsou inspirací, zdá se, neutuchající. Šátky nejen s lebkami, trendy vestičky, krémové halenky v koloniálním stylu, řetízky s penízky, šňůry perel a korálků zaplavily obchody už loni. I letos jsou ale stále v kurzu. Dopřejte proto i svému dítěti pirátský doplněk, bude mu slušet!

Celý článek