dnes je 30.03.2020 a svátek má Arnošt

KORZETY

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Red Valentino S/S 2015

Designéři značky Red Valentino Maria Grazia Chiuri a Pierpaolo Piccioli se pro jarní ready to wear kolekci inspirovali v poměrně vzdálené historii. Konkrétně v době Marie Antoinetty, kdy byla dámská móda plná korzetů, krajek a šněrování.

Celý článek

Svůdné kousky od Maison Maybe

Slovenská značka Maison Maybe našla mezeru na trhu se spodním prádlem a zaměřila se jen na něj, a to velmi odvážně.

Celý článek

Valentýnská kolekce Victoria's Secret 2015 s Candice Swanepoel

Prádlo Victoria's Secret je nenapodobitelné! Vždy přijde s něčím novým a tak je dost dobře možné, že u této kolekce neplesá srdce jen mužům, ale i ženám!

Celý článek

Elegantní i sexy spodní prádlo z H&M F/W 2014/15

Blíží se Vánoce a to je pro mnoho žen čas, kdy chtějí udělat radost i sobě. Zkuste to nákupem spodního prádla z aktuální kolekce H&M! 

Celý článek

Paul Poiret definoval pojem módního návrháře a inspiroval světovou módu

Přezdívaný "král módy" Paul Poiret dal módnímu světu harémové kalhoty a představil tehdy inovativní práci s látkou. Zbavil ženy korzetů a založil jednu z prvních kosmetických společností.

Celý článek

Co jste nevěděla o korzetech

Korzety jsou pověstnou součástí šatníku. Povídá se o nich ledasco. Jedním z největších mýtů je například tvrzení, že by mohly být zdraví škodlivé.

Celý článek

Hedvábné království Sartor Bohemia vás okouzlí

Hedvábí, brokáty, len, historické repliky textilií, pravé říční perly, skutečné stahovací korzety, to vše v krásném prostředí a pod dohledem odborného personálu. To jsou lákadla Sartoru.

Celý článek

Korzety nepatří do starého železa

Korzety jsou stále na výsluní a jen tak rychle nezmizí! 

Celý článek