dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

KOSMETICKÁ TAŠTIČKA

Obří dárková kazeta World Of Color od Elizabeth Arden vám vyrazí dech!

Rozzářené oči plné neutuchajícího nadšení čekají na všechny, kteří objeví nálož kvalitní kosmetiky Elizabeth Arden v jejich ohromující dárkové kazetě World Of Color.

Celý článek

Kosmetické taštičky už nejsou jen nezbytností, ale také doplňkem

Často se stává, že ženy mají kosmetických taštiček nedostatek, ale když si prohlédnete tu obrovskou nabídku obchodů, jen těžko se tomu věří. Přinášíme nejelegantnější, nejroztomilejší a nejpraktičtější z nich.

Celý článek

Barevná, hravá a veselá - ostatně je to HAPPY Jackson a jejich nové doplňky

Neskutečně veselá, barevná a zábavná je nová kolekce značky Happy Jackson. Nabízí pestré penály, hrnečky, kosmetické taštičky i krabičky na svačinu.   

Celý článek

Nová kolekce make-upu YSL pro jaro 2010 je plná smyslnosti a dekadence

Módní značka YSL vydala novou kolekci make-upu, který je symbolem ženskosti a vášně. Podle YSL má být hádankou kontrastů, a to také dokazují zvláštní a neotřelé odstíny barev. Smyslná a dekadentní kolekce obsahuje celkem osm kusů kosmetiky, které už jsou nyní kdostání na stránkách www.yslbeautyus.com.

Celý článek

Nová kolekce LeSportsac Classic na podzim / zimu 2009

Americká značka LeSportsac připravila novou kolekci tašek

Celý článek

Make-up není jen pro dámy – naučte se jej také správně aplikovat

Věřte tomu nebo ne, ale make-up by měl být brzy běžnou záležitostí nejen pro ženy, ale také pro muže. Zahraniční módní weby se o tomto fenoménu zmiňují čím dál častěji, a zdá se, že je jen otázkou měsíců, kdy dorazí i k nám. Pánové, možná na příště bez make-upu nevyjdete ani vysypat koš!

Celý článek