dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

KOSTÝM

Návrhářka Monika Vaverová tvoří kostýmy pro reklamu, film i počítačové hry

Ve svém ateliéru MIMO Space vytvořila česká návrhářka již více než 430 unikátních kostýmů. Její práce je velmi precizní a jedinečná. Kostýmy pro filmy a reklamy tvoří již sedm let.

Celý článek

Slavné baletní kostýmy ze světové historie i České republiky vás okouzlí

Vznešený tanec, který do hudby vypráví příběh nadanými tanečníky, je balet. Okouzluje už desítky let v zahraničí i u nás. K uměleckému projevu těla nepatří jen choreografie a talent, ale i kostýmy. Jaké byly za hranicemi naší země napříč historií? Jakými se můžeme pochlubit my?

Celý článek

Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není, jasný pane. Aneb zajímavosti o šatech českých princezen

Věděli jste, že šaty Libušky Šafránkové, coby Popelky byly málem ukradeny? Nebo to, že Pyšná princezna měla končit úplně jinak? Přinášíme vám zajímavosti z pěti ikonických českých pohádek.

Celý článek

Módní Oscaři v podobě Met Gala 2019 znají své nové téma

Nejdůležitější módní událost pro příští rok má už nový námět! Dlouhodobě odsuzované téma módní nadsázky. Co to v módě znamená?

Celý článek

Inovace baletních dresů podle Marcela Dzama

Prvopočátky baletu z 16. století mění tvář, jsou tlačeny k modernizaci a novější formě pro moderní svět. S tím přichází i nové baletní dresy.

Celý článek

Podzim v podání značky Malandrino

Zajímá vás, jak pojala podzimní dámskou kolekci pro tento rok světově proslulá návrhářka Catherine Malandrino? Pak si rozhodně nenechte ujít následující řádky, ve kterých naleznete nejen spousty zajímavých postřehů, ale také nápady a inspiraci právě pro vás.

Celý článek

Kostýmky od předních světových návrhářů pro podzim 2007

Elegantní kostýmek se hodí pro každou příležitost. Co nám nabízejí světoví módní návrháři pro letošní podzim? I sportovní typy zatouží být alespoň jednou za čas elegantní ženou. Rozhodně budete vypadat přitažlivěji ve slušivém kostýmku než v džínách a tričku. Navíc se takový kostýmek hodí pro každou příležitost, a tak by vám alespoň jeden kousek neměl v šatníku chybět.

Celý článek

Neuvěřitelně vydařené kombinace, ve kterých zazáříte

Hezky oblečená nemusíte být jenom při výjimečných událostech. Monotónnost všedních dní můžete zlomit, jakmile si vezmete na sebe slušivou, nápadní a opravdu ženskou kombinaci. Rádi bychom vám s výběrem pomohli. Chceme, abyste se cítila svůdně ženskou a krásnou. Vyberte si podle našich doporučení a svého vkusu!

Celý článek

Kostýmek je nezbytnou součástí šatníku každé ženy

Mnoho žen pracuje v kanceláři a ať mají jakýkoli post, musí do zaměstnání docházet seriózně a skvěle oblečené. Nemohou si na sebe jen natáhnout džíny a obout tenisky, ale musí nosit boty s uzavřenou špičkou, halenku nebo košili a především kostýmek.

Celý článek