dnes je 05.07.2022

KOUPELNA

Černá a bílá v interiéru – dokonalá kombinace pro 21. století

Minimalistický styl je v současné době velmi trendy. Ať už sáhnete po nábytku, kterého je poskrovnu nebo po minimalistických odstínech barev, budete in a módní. V našem článku se dozvíte, proč je kombinace nestárnoucí klasiky - černé a bílé, pro vás dokonalá a proč vsadit na tyto barvy, jestliže právě chystáte rekonstrukci vašeho domova nebo stěhování.

Celý článek

Jak využít krásu a sílu mramoru v interiéru?

Mramor je využíván po staletí a pořád nepřestává být in. Existuje mnoho způsobů, jak tento elegantní materiál ve vaší domácnosti využít, podívejte se, jaké to jsou!

Celý článek

Sladce růžová koupelna? Proč ne!

Růžová koupelna? Váš tajný sen? 

Celý článek

Koupelna laděná domodra a její vliv na psychiku člověka

Koupelna je místnost, kde se musíte cítit bezpečně a příjemně, protože zde trávíte spoustu času a většinou o samotě. Určitě není lepší relaxace, než se po náročném dni naložit do vany a pustit si oblíbenou hudbu, takže už proto se musíte v koupelně cítit příjemně. Koupelna by měla být prostorná, abyste se tu cítili svobodně, ale u většiny bytů zbývá na koupelnu miniaturní prostor, což neovlivníme. Jediné, co můžeme ovlivnit, je vybavení, světlo a barva koupelny. Už hodně dlouho je znám význam a vliv barev na psychiku člověka. Použití barev v pracovním i domáckém prostředí ovlivňuje rozpoložení člověka a jeho aktivitu.

Celý článek

Když se koupelna leskne chromem

Každá žena stráví ve své koupelně poměrně dost času

Celý článek

Vyšperkujte svůj byt v módních barvách

V minulém díle jsme vás seznámili obecně s barevnými trendy 2006. Zapojte nyní svou fantazii a zkuste si představit níže uvedené barevné kombinace právě ve vašem interiéru.

Celý článek