dnes je 20.07.2019 a svátek má Ilja

KOUŘOVÉ LÍČENÍ

Zlaté glóby: Jaké líčení zvolily známé hvězdy

Zlaté glóby byly přehlídkou dechberoucích šatů a krásných dam. Všechny ovšem víme, že doplňky a líčení jsou neméně důležitou věcí pro vytvoření celkového looku. Jaký make-up zvolily známé tváře?

Celý článek

Letní líčení 2015? Přirozený lesk, jemné kontury a červené rty

Letní líčení si vždy žádá něco nového. Ať už vynecháte linky, zvýrazníte o trochu víc tváře nebo necháte pleť se přirozeně lesknout. Všechno to jsou letos vítané změny. 

Celý článek

Na jaře 2015 letí přirozený lesk pleti, pastelové stíny a výrazné rty

Přinášíme vám přehled trendů v líčení pro jaro i léto 2015. Někeré tipy už dávno znáte, jiné přicházejí nově dle inspirace módních návrhářů. 

Celý článek

Hit jara: lehce kouřové oči

Kouřové oči z módy snad nikdy nevyjdou

Celý článek

Moderní trendy pro jarní líčení v sezóně Jaro 2008

Jaro přináší nejen potřebu změnit šatník, ale i líčení. Pryč s chladnými zimními barvami, nyní se opět vrací barevné pastelové barvy. Styl zimní královny mizí a nastupují barvy květin a pestré veselejší barvy. Stejně, jak má mít jarní móda sklon k extravaganci, tak i v líčení by se mělo začít experimentovat. Nebojte se použít výrazné barvy - je tu přece jaro.

Celý článek

Jak se nalíčit, když nám učaruje barva fialek

Fialová je barva bohatství, tajemství, kouzel, a magie. Fialová barva je krásná v jakémkoliv svém odstínu od tmavě švestkové po světlou lila. Mohou ji nosit jak brunety, tak blondýny i zrzky. Tmavá fialová chladí jako potok za noční tmy, světlá naopak hřeje a připomíná nám barvu letních květů. Poslední dobou opět vtrhla na pole módy a ještě nějakou dobu se tam jistě udrží, tak se pojďme podívat, jak se nalíčit k fialovým šatům.

Celý článek