dnes je 30.10.2020 a svátek má Tadeáš

KOŽENÁ KABELKA

Kožedělník Jan Planička: Jakékoliv činnosti musíte věnovat deset tisíc hodin, abyste v ní byli skutečně dobří

Umíte si představit, že zabalíte práci v kanceláři a začnete se věnovat klasickému řemeslu? A co víc, že budete muset k práci používat vlastní ruce? Honza Planička do toho šel a nyní je z něj kožedělník se slibnou kariérou, prací, která ho baví a spokojenou duší.  

Celý článek

Značka Tod’s pro jaro 2019 hledá italského ducha

Značka Tod’s přislíbila, že na své první smíšené dámské i pánské přehlídce představí „italské postavení“ na poli módy. Hodnocení z této kolekce jsou vysoká.

Celý článek

Výběr pánské kožené tašky krok za krokem

Ačkoliv jsou kožené tašky často opomíjeným kusem v šatníku mužů, nedokážou bez nich v každodenním shonu fungovat. Ať už mají absolvovat svůj klasický pracovní den nebo si naopak užívají volna.

Celý článek

Skvělá kolekce plná shopperů!

Taky jste někdy měla pocit, že značky vyrábí jen kabelky pro panenky nebo do baru? Že se vám do nich prostě nic nevejde? 

Celý článek

Naučte se, jak v této sezóně správně kombinovat džíny: 5. část

Módní evergreen ? džíny: naučte se je s námi správně kombinovat s halenkami, botami nebo kabelkou. Dnešní díl vám ukáže, jakou kabelku a boty zvolit ke krátkým letním džínům Marc Jacobs a Karl Lagerfeld, nebo jak to vyřešit s doplňky k módním úzkým džínům značky Saas and Bide ve stylové šedé barvě.

Celý článek

Kabelky, které zavládnou letošnímu jaru

Kabelky jsou jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších módních doplňků. Mnoho žen si potrpí mít v šatníku nejrůznější kabelky podle příležitostí, ke kterým mají posloužit. Patříte mezi ně také? Výborně, pak jste to právě vy, pro koho tu máme nejžhavější tipy na kabelky letošního jara a léta!

Celý článek

Žhavé novinky z oblasti dámských kabelek

Představujeme vám kolekci velmi luxusních kožených kabelek od firmy Chloé, která se zaměřuje na kombinaci kůže s kovovými doplňky.

Celý článek