dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

KOŽENÉ KABELKY

Mybelka - už žádné kabelkové kompromisy

Mybelka je česká značka kabelek na míru. Stojí za ní pár mladých lidí - Agnieszka Kozłowska a Adam Farny. Agnieszka s Adamem spolu chodí, žijí i podnikají. Společně vymysleli koncept, který umožňuje zákaznicím stát se návrhářkou vlastní kabelky.

Celý článek

Skvostná kolekce kožených kabelek Alexander McQueen

Kolekce kožených kabelek, které budete chtít nosit každý den. Originální zpracování i klasické prvky. The Myth - mýtus - z módního domu Alexander McQueen.

Celý článek

Výběr pánské kožené tašky krok za krokem

Ačkoliv jsou kožené tašky často opomíjeným kusem v šatníku mužů, nedokážou bez nich v každodenním shonu fungovat. Ať už mají absolvovat svůj klasický pracovní den nebo si naopak užívají volna.

Celý článek

Podzimní kožené kabelky a peněženky! Tyhle musíte mít doma

Fuj, venku je ale pěkně šílené počasí, které se nám vážně nelíbí. Právě proto jsme se ale rozhodli, že sobě, ale hlavně vám zpříjemníme den, a to čím jiným než koženými kabelkami nebo peněženkami. 

Celý článek

Pastelové kožené kabelky FURLA stojí za zkoušku

Pastelová růžová a pastelová modrá - dva základní odstíny, v nichž společnost FURLA vyrobila své kabelky na léto 2017. Tak do nich!

Celý článek

Kvalitní italská kabelka jako ideální vánoční dárek

Pravá kůže, italské zpracování a jen ty nejvytříbenější designy. To jsou kabelky, které by se měly zapsat na váš vánoční nákupní seznam. Jsou skvělým dárkem pro partnerku i kamarádku. 

Celý článek

Kvalitní kožené kabelky ADK předčí vaše očekávání

Společnost ADK nevyrábí pouze diáře. Její kroky sahají mnohem dál - odnoš ADK Fashion je tady zároveň pro milovnice kvalitních kožených výrobků. A my slibujeme, že jejich kabelky se Vám zalíbí!

Celý článek

Nové Gucci Bamboo bags

Bamboo kolekce od Gucciho má nové přírůstky! Kabelky a batůžky z nejrůznějších druhů kůže plné barev vás dostanou svou sofistikovaností a originalitou.

Celý článek

Pre-Fall Philipp Plein 2015 - šeříková, burgundy a borůvková - ano, prosím!

Pre-Fall 2015 je plná fialových tónů s akcentem do smetanové, šedé a černé, která je použitá na elegatních i lehce vyzývavých modelech. 

Celý článek

Elegantní kabely Cyclist od Julie Thissen

Nová řada tašek The Cyclist od designérky Julie Thissen jsou dokonalým spojením praktična, elegance a bezpečnostních prvků.

Celý článek