dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

KRAJKY

Co si obléci na Vánoce?

Do Štědrého dne zbývá už jen pár dní a vy stále přemýšlíte co na sebe? V dnešním článku naleznete potřebnou inspiraci. Nenechávejte vše na poslední chvíli, ať nejste ve stresu. Na Vánoce to musí každému slušet...

Celý článek

V Pre-fall Brock Collection 2018 dostaly slovo volány a krajky

Pre-fall kolekci oblečení značky Brock Collection nafotila půvabná blondýnka. Předvedla kontrastní krajky, volány a vše ostatní, co je pro značku tolik typické.

Celý článek

Smetanové obepnuté krajky v jarní svatební kolekci Monique Lhuillier 2017

Stejně jako Elie Saab, Carolina Herrera i Christian Siriano, také Monique Lhuillier míří se svou svatební kolekcí 2017 zpátky k tradici.

Celý článek

Nová kolekce Stefanel je tady!

Neokoukané nápady, elegantní a moderní styl inspirovaný kosmopolitními ženami, které mají šmrnc a jednoduchost je pro ně způsob, jak podtrhnout svou krásu. Taková je nová kolekce Stefanel.

Celý článek

S šaty Zuhair Murad z jarní kolekce 2017 rovnou do pohádky

Krajky, třpyt a prostě sofistikovanost na třetí. Zuhair Murad plní svou prací sny o dokonalých šatech ženám napříč kontinenty.

Celý článek

Haute Couture Zuhair Murad měla být tak trochu vintage

Tak trochu vintage jako ze starých fotografií. Tak měla dle Murada vypadat jeho podzimní Couture kolekce. Zdařilo se. Jako by doby minulé oživly.

Celý článek

Zuhair Murad ví, jak nalákat romantické duše

Resort 2017 se příliš nelišil od kolekcí, které jsme od libanonského návrháře vídali doposud. Krajky. Jemnost. Ženskost. Zdobnost. A romantika ve vzduchu. 

Celý článek

Bohatě zdobené svatební šaty Temperley London 2017

Pokud vám podáme informaci, že svatební šaty z jarní kolekce 2017 byly hojně zdobené, zřejmě si vybavíte nekonečno volánů, vleček a vrstev tylu. Ale co když vám řekneme, že zdobení bylo jemné?

Celý článek

H&M se pustilo do něžných krajek

I řetězec H&M se snaží ukázat svou otevřenou mysl vůči bralette podprsenkám a držet tak krok s posledními módními trendy v oblasti spodního prádla.

Celý článek

Alexander McQueen pokryl kůži motýlky a květinami

Černé řídké krajky, holá ramena, kalhotové kostýmky a něžná starorůžová svým zpracováním velmi překvapila. Přivítejte podzimní kolekci Alexander McQueen.

Celý článek