dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

KRÉM

Francouzskou kosmetickou značku Novexpert si zamilujete pro prvotřídní složení

Kosmetická značka Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Z dlouholetých výzkumů v oblasti molekulární biologie a epigenetiky vznikla jedinečná značka a špičková péče o pleť.

Celý článek

Italská bio kosmetika Naturalis představuje novinky

Naturalis představuje novinky: Vlasová i tělová péče s vysokým podílem čerstvé dužiny z aloe vera, olejem z oliv a pšeničných klíčků a mocných bylin!

Celý článek

Helen Mirren v reklamě na krém L'Oréal Golden Age jen září

Zastoupení L'Oréalu si snad nemohlo vybrat nikoho lepšího než skvostnou Helen Mirren, která pro jeho krém Golden Age znamená opravdovou reprezentaci.

Celý článek

Jeden z největších zázraků Dior kosmetiky - Capture Totale krém

Eva Herzigová se znovu představila jako tvář jednoho z nejznámějších Dior krémů - Capture Totale Cream, který se zaručuje za zmenšení vlivu zemské gravitace. Eva je toho důkazem. 

Celý článek

Kosmetika Mixa uspěla za velice krátkou dobu - proč vlastně?

Kosmetika Mixa je určená pro citlivou pleť. Tím to ale zdaleka nekončí - pojďte se zorientovat v její nabídce a zjistit, proč její obliba stále stoupá!

Celý článek

Co dělat, aby naše pleť na horách netrpěla

Letní paprsky jsou pro nás v tomto období pouze krásnou a hřejivou vzpomínkou. Je na čase připravit se na chladný déšť, mráz štípající do tváří a kopce sněhu, který nás bude studit za krkem.

Celý článek

SUBLIMAGE Anti-ageing řada od Chanel zpomalí stárnutí vaší pleti!

Jestliže hledáte kosmetické produkty, které vám pomohou v boji prosti stárnutí pokožky, máme pro vás hned několik tipů. Všechny od společnosti Chanel. V dnešním článku si představíme celou Anti-ageing Chanel SUBLIMAGE řadu.

Celý článek

Bvlgari přichází s revolučním sérem napomáhající v boji proti stárnutí pleti

Naše pleť je v dnešní moderní, avšak uspěchané době vystavena každý den stovkám škodlivých vlivů. Pokožka tak rychleji stárne a ztrácí na pružnosti. Jestliže však chcete, aby byla vaše pleť pořád zářivá a vypadala mladistvě, máme pro vás řešení. Zajímat by vás mohla totiž novinka v podobě revolučního objevu prestižní a proslulé společnosti Bvlgari. Ta přišla na trh s novým sérem „Source Defense Serum“. Co toto sérum tedy dokáže a v čem spočívá jeho zázračná technologie?

Celý článek