dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

KRÉMY

Značka Versace vytvořila nové luxusní cestovní balíčky pro leteckou společnost Turkish Airlines

Turecká letecká společnost Turkish Airlines opravdu na svých zákaznících ani zaměstnancích nešetří. Od července totiž svým cestujícím nabízí speciální cestovatelské balíčky od značky Versace. Podívejte se, na co se můžete těšit až příště s touto společností poletíte.

Celý článek

Opalování s Mary Kay

Ochrana před sluncem je aktuální téma. Jste už vybavená?

Celý článek

BB krém - ideální propojení krytí s péčí o vaši pleť

BB krém je ideálním propojením jemného krycího krému a pěstící péče pro naši pleť. Od jejich představení se na trhu objevilo obrovské množství, který je ale ten nejlepší?

Celý článek

Lancôme Triple Action šlape na paty BB krémům – eliminuje pigmentové skvrny

Lancôme uvádí na trh novou péči, jež v sobě ukrývá technologii Triple Action

Celý článek

Omlazující krémy na ruce nefungují!

Krémy na ruce slibující omlazující efekt, vyhlazení vrásek a odstranění pigmentových skvrn v testu Časopisu TEST, který vydává Občanské sdružení spotřebitelů TEST, pohořely. Ani jeden nedokázal zredukovat známky stárnutí a omladit pokožku, a to ani po několika měsících používání. Cenové rozdíly mezi jednotlivými výrobky jsou přitom až desetinásobné. Všechny testované výrobky měly ale dobré kosmetické vlastnosti, jsou použitelné jako běžné krémy na ruce.

Celý článek

Podzimní kosmetická kolekce Anna Sui myslí především na vaše nehtíky

Když se řekne podzimní kolekce, všem se hned vybaví nějaké to oblečení. Tentokrát vám ale představíme podzimní kosmetickou kolekci, a to od famózní módní návrhářky šatů Anny Sui.

Celý článek

Přečtěte si, jak vyzrát na kruhy pod očima!

Doba, kdy ženy celou noc nespávaly, aby měly pod očima co největší a nejtmavší kruhy, protože to bylo nesmírně moderní, je dávno pryč. Dnes se snažíme kruhy pod očima vymýtit nebo alespoň co nejlépe zakrýt. Daří se nám to díky moderním krémům s obsahem přírodních látek i speciálních korekčních přípravků.

Celý článek

Elixír mládí v přírodní kosmetice z drahých kamenů

Přírodní kosmetika nemusí být jen z bylin, v poslední době dostává zelenou kosmetika, v níž jsou obsaženy částečky drahokamů.

Celý článek

Nepodceňujte v zimě péči o vaše ruce

Právě ruce potřebují během zimy zvýšenou péči

Celý článek

V létě potřebuje naše pleť ještě více péče než obvykle

Horké dny, rozpálené ulice, voda odrážející slunce, žádný stín a ani náznak větru. To je prognóza tropických letních dní. Pro naši pleť to znamená jednomyslně upozornění, že to nebude mít v parných dnech jednoduché. Krásnou pleť, jakou mají modelky v reklamách či na obálkách časopisů, můžeme mít ale také a to i bez složitých a drahých procedur.

Celý článek