dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

KRISTEN STEWART

Kristen Stewart ve stylu 90. let jako princezna Diana ve snímku SPENCER

Život princezny Diany v připravovaném filmu SPENCER ztvární herečka Kristen Stewart. Film ukáže jeden konkrétní víkend v prosinci 1991, kdy se Diana rozhodla ukončit své manželství s princem Charlesem.

Celý článek

5 způsobů jak nosit sako a nebýt nudná

Upřímně řečeno, není jednoduché najít sako, které by vám opravdu sedlo. Většina žen si myslí, že jim sako nesluší. To je ale mýlka. Stačí najít správný střih a máte vyhráno.

Celý článek

Cannes 2018 a ženy v kalhotách

První májové pondělí i letos patřilo zahájení filmového festivalu Cannes 2018. Již 71. ročník byl opět nabitý celebritami, které předvedly kousky z desítek módních domů. Přinášíme vám výběr nejlépe oblečených žen v kalhotovém kostýmu.

Celý článek

Kristen Stewart v nové make-up kampani značky Chanel

Stewart je pro značku Chanel tváří již od roku 2014. Kdo by řekl, že této mladé herečce je již 26 let. A nyní se ukazuje s novým střihem i netradičním stylingem.

 

Celý článek

Kdo letos září v Cannes?

Filmový festival v Cannes odstartoval. Kdo letos září na červeném koberci této velkolepé společenské události? 

Celý článek

Chanel si do kampaně znovu vybral poutavou Kristen Stewart

Není to poprvé, co hrdinku populární upírské ságy vidíme na fotografiích značky Chanel. Stejně jako dříve i tentokrát Kristen působí svůdně, vášnivě a ikonicky. Co víc si Chanel mohl přát... 

Celý článek

Kristen Stewart tváří nové make-up kolekce značky Chanel

Herečka Kristen Stewart prožívá raketový vzestup. Upíří sága jí poskytla pořádný základ a Karl Lagerfeld se postaral o zbytek…

Celý článek

Coco Chanel v podání Kristen Stewart

Jedenáctiminutové video Karla Lagerfelda přináší novou Coco Chanel. Je jí Kristen Stewart.

Celý článek

Chanel Eyewear: Kristen Stewart v roli fotografky

Kampaň Chanel eyewear spring/summer 2015 představuje tvář značky Kristen Stewart jako šarmantní fotoreportérku. Působivé černobílé snímky pořízené samotným Karlem Lagerfeldem dokonale korespondují se stylem vyhlášeného brandu.

Celý článek