dnes je 09.03.2021 a svátek má Františka

KVALITA

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Expert na dětskou módu - 3Pommes S/S 2015

Letos v létě vás francouzská značka 3Pommes vezme na sluncem zalité pláže. Teplo, relax a dny nabyté letní hrou vyzívají k novému svěžímu ošacení v trendy stylu.

Celý článek

Jedinečné šaty plné osobitosti – to je nová kolekce Ritore F/W 2014

Hledáte šaty, které přesně vystihují vaši osobnost? Právě jste je našla! Ritore vám představuje novou kolekci dámských šatů pro Podzim/Zimu 2014 inspirovanou nejsilnějšími vlastnostmi cílevědomých žen.

Celý článek

Hlavním motivem nové kolekce NeroGiardini F/W 2014 je kouzlo La Dolce vita

Nová kolekce Podzim/Zima 2014 italské luxusní obuvnické značky NeroGiardini bere v potaz diktát nejnovějších trendů, zároveň si ale zachovává svou filozofii s důrazem na snoubení tradic a technologií.

Celý článek

Módní kolekce z dílny britských ikonických značek Barbour a Land Rover

Dvě britské ikony - značky Barbour a Land Rover spolupracují na návrhu oblečení pro sezónu podzim/zima 2014. Výsledkem tohoto partnerství je kolekce nazvaná jednoduše Barbour for Land Rover.

Celý článek

Největší internetové zlatnictví v ČR izlato24.cz, které si získá i vás!

V současnosti si ženy ale i muži potrpí na to, aby jejich outfit dokonale ladil do detailů. Lidé, kteří mají rádi módu, se dělí na extravagantní nebo na ty, kteří upřednostňují klasické oblečení.

Celý článek

Nový charitativní projekt s názvem KÁVA MODI - Káva, která pomáhá

V Praze byl představen nový, unikátní, charitativní projekt KÁVA MODI - Káva, která pomáhá. Cílem projektu je poukázat na nejohroženější skupinu v ČR, kterou jsou senioři!

Celý článek

Designová kolekce skla Moravských skláren Květná může ozvláštnit i design vašeho bytu

Sklárny Květná hlásají na svých webových stránkách: „Navracíme slávu českému sklu!“. A jak se o to snaží? Mimo jiné tím, že reagují na vkus současnosti, která si žádá jednoduché a čisté linie a originální a přesto nekomplikované tvary. Posuďte sami, zda se jim to v jejich designové kolekci skla podařilo.

Celý článek

Jak vybrat spodní prádlo pro děti

Pokud nakupujete spodní prádlo pro děti, nenechte se zmást širokou nabídkou ani barevnými potisky. Rozhodující je kvalita materiálu. Chcete pro svoje dítě to nejlepší? Inspirujte se naším průvodcem pro nákupy nejen dětského spodního prádla a odhalte triky prodejců.

Celý článek