dnes je 31.10.2020 a svátek má Štěpánka

LA FEMME MIMI

Límec nemusí být jen součástí oděvu, ale také skvostným doplňkem

Límec je symbolem elegance a střídmosti. Podle límce poznáte, jak se kdo umí postarat o svoje oblečení. Pokud je špatně ohnutý nebo nedostatečně nažehlený, je vám hned jasné, že oné osobě na vzhledu asi pramálo záleží. Co si tak ale zkusit nasadit límec falešný a povznést ho z obyčejné součásti košile na nápaditý doplněk?

Celý článek

Fashion must have: Srpen provází láska

Srpen je vrcholem letní sezóny, užíváme si ho všemi doušky, nosíme výstřední outfity, prožíváme lásku napříč všemi kontinenty a objevujeme nová zákoutí České republiky. Láka je ve vzduchu!

Celý článek

Módní výstava GRACE'N'GLAMOUR míří do Novoměstské radnice

Oblíbená módní výstava GRACE'N'GLAMOUR je opět tady! Letos poprvé nám otevře prostory Novoměstské radnice, které budou hostit nové úchvatné kousky českých designérů a šperkařů.

Celý článek

Nová kolekce La Femme MiMi nese název „Vrstvy“

Prezentace oděvní kolekce formou koktejlu a setkání přátel a zákaznic této značky se nesla v příjemně uvolněné atmosféře, lidé si mohli oděvy na modelkách doslova osahat. Návrhářku jsme také vyzpovídali.

Celý článek

Velký módní bazar podpoří seniory

Nezisková organizace Domov Sue Ryder pořádá unikátní módní bazar! Přijďte si pro modely z dílen českých módních návrhářek, užijte si vlasový styling, nehtovou modeláž a udělejte dobrou věc!

Celý článek

Ve Vídni začíná MODEPALAST 2014 – pražská La Femme Mimi jede do Vídně

Mezinárodní prodejní veletr módy konaný ve Vídní se blíží a Praha bude u toho! Z Čech do Vídně vyráží módní salón La Femme Mimi s kolekcí „Touhy & zážitky“

Celý článek

La femme MiMi představila kolekci jaro-léto 2014 v Botanické zahradě

První jarní den představila módní značka La Femme Mimi svou novou kolekci která nese název Touhy a zážitky. A my jsme tam nemohli chybět.

Celý článek