dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

LA GALLERY NOVESTA

Prague Design Week 2015

11. – 17. 5. se na Prague Design Weeku v Kafkově domě mezi 74-mi vystavovateli prezentovalo i množství módních návrhářů, značek či projektů. Které oděvní instalace nás oslovily?

Celý článek

La Gallery Novesta praskala ve švech

Slavností zahájení prodeje nejnovějších kolekcí tří designerek Hany Frišonsové, Marcely Křížové a Jany Mikešové v concept store La Gallery Novesta přilákalo množství hostů.

Celý článek

La Gallery Novesta představuje nové kolekce

La Gallery Novesta představila během dalšího Fashion shaku tři nové kolekce ve své nabídce - Janu Minaříkovou, Markétu Kopeckou a Mirku Talavaškovou.

Celý článek

Představení kolekce Hany Zárubové v La Gallery Novesta

V La Gallery Novesta ode dneška pořídíte i kolekci od české módní návrhářky Hany Zárubové či náhrdelníky od značky La Mode de Bohême. Novesta pořádala veřejné představení kolekce se šperky a my byli u toho.

Celý článek

Romantický příběh jako inspirace pro vznik jarní kolekce Jany Minaříkové

Nový Fashion shake v La Gallery Novesta zahájil prodej oděvní kolekce Jany Minaříkové a představil nové šperky designerky Libky Safr. Oděvní kolekce Jany Minaříkové nese název "Ráno s tebou".

Celý článek

La Gallery Novesta představila novou kolekci Zuzany Kubíčkové

Fashion shake No.11 zahájil prodej jarní kolekce Zuzany Kubíčkové v La Gallery Novesta. Kolekce s názvem Athanasia je velmi ženská, svěží a odlehčeně romantická.

Celý článek