dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

LADY GAGA

Lady Gaga představuje vlastní kosmetickou značku

Metalické odstíny, výrazné líčení a třpytky. To je Haus Laboratories. Nová kosmetická značka, za kterou nestojí nikdo jiný než samotná Lady Gaga. Kdo jiný by taky tuhle kombinaci mohl vynosit lépe?

Celý článek

RED CARPET KARLOVY VARY

Zahájení letošního 54. ročníku  filmového festivalu Karlovy Vary bylo opravdu úchvatné. Před hotelem Thermal se na červeném koberci prošly tuzemské i zahraniční celebrity a zlatým hřebem byla Julianne Moore

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Střevíčky na vysokých platformách – hollywoodský trend = noční můra ortopedů

Pro někoho jsou ohyzdným trendem mladé generace, pro jiného top kousek v botníku. Řeč je o dámských lodičkách, sandálech či střevících, které mají jedno společné - ultra vysokou platformu a podpatek.

Celý článek

Lady Gaga přináší v nové kampaní Tiffany & Co. výraz síly

Popová hvězda a legendární zpěvačka přináší novou tvář své osobnosti. Tentokrát se postavila před fotoaparát pro značku Tiffany & Co.

Celý článek

Lady Gaga pózovala pro T magazine ve své přirozenosti

Editorialy nebo také covery jsou oblíbené po celém světě. Ty naše pravidelně sledujete, proto se dnes podíváme na aktuální cover T Magazine.

Celý článek

Ariana Grande v nové kampani jako sexy děvčátko

Některé kampaně nám berou dech. A to v dobrém i špatné smyslu. Sexualita a odhalenost často bývá na prvním místě, nikoliv však ku prospěchu jednotlivých značek…

Celý článek

V Magazine by Lady Gaga

Lady Gaga je zpěvačka, vyhrává Zlaté Glóby, a teď dokonce dostala na starost jedno vydání V Magazine!

Celý článek

Šaty z módních přehlídek na červeném koberci

Vidět šaty na krásných modelkách, perfektně stylizovaných, s dokonalou postavou a jedinečným make-upem je jiné, než je vidět v reálu na smrtelné, i když slavné ženě.

Celý článek

V módní kampani Coach pózují pejsci slavných celebrit

Ano, Mirrandu Kerr všichni známe jako úspěšnou modelku. Jenže není ve své rodině jediná slavná a úspěšná. O roli ji totiž pomalu připravuje její yorkšír Frankie. 

Celý článek