dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

LÉČBA

Domácí pomocník k odstranění akné a vylepšení pleti

Face-Up! kosmetický přístroj určený k léčbě akné je designově propracovaný a navíc ho vynalezli čeští vědci!

Celý článek

Křečové žíly se dají odstranit velmi rychle a šetrně

Koho by netrápily? Jsou totiž nehezké a vystouplé, ale i křečové žíly se dají efektivně odstranit a to rychle a šetrným způsobem.

Celý článek

Smích – zázračný lék, který máme vždy po ruce

Snad každý někdy slyšel, že smích je zdravý. Překvapivé ale je, jak mocným lékem smích doopravdy je! Dokáže totiž nahradit cvičení v tělocvičně i léky proti bolesti či nachlazení.

Celý článek

Mýty o rýmě a nachlazení

Nachlazení a rýma trápí lidstvo od nepaměti a stejně tak dlouho se na ně hledá lék. Ten ovšem neexistuje. Přinejmenším se můžeme zkusit nachlazení vyhnout.

Celý článek

Léčebné konopí je již k dostání ve dvou lékárnách!

Léčebné konopí je konečně skutečně k dostání, dokonce ve dvou lékárnách. Bude se ovšem vydávat jen na elektronický recept. A jaká je cena?

Celý článek

Homeopatika a jejich vliv na naše zdraví

Homeopatie - téma, o kterém v poslední době lidé hodně mluví, ale jen malá hrstka z nás skutečně ví, o co se jedná. Objevte s námi podstatu homeopatie a její účinky na naše zdraví.

Celý článek

Akné? Nééééé! Dejte sbohem pupínkům

Když jste byli v pubertě, jistě vám nejednu párty či vytoužené rande znepříjemnil pupínek, který se obvykle objevil v nejméně vhodnou chvíli. Náctiletí si na tuto skutečnost tak nějak zvykli, ovšem co si počít, když se akné objeví ve třiceti či čtyřiceti?

Celý článek