dnes je 06.12.2019 a svátek má Mikuláš

LEGÍNY

Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL

Oblékněte se i při sportu do krásných jasných barev. Objevte českou značku sportovního oblečení LASOUL pro stylové a pozitivní holky, pro které je sport nedílnou součástí života! Vyzpovídali jsme zakladatelku společnosti Martinu Prokopovou, která se drží svého krásného motta:

 

 

Celý článek

V srpnu nám must have udává sportovní móda

Přijde vám, že je na sportování příliš horko nebo snad moc deštivo? Léto sice přináší různá úskalí proměnlivého počasí, avšak sportování si v tomto období konečně užijete dosytosti a s lehkostí bytí!

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek

Jaké byly trendy 80. let?

Osmdesátky byla doba, kdy každý chtěl vystupovat z davu, jak chováním, tak oblékáním. Podívejte se zpátky do minulosti, co se nosilo. Většina kousků se vrátila a jsou velkým trendem!

Celý článek

Povánoční cvičení? Jedině ve stylových legínách

Připravili jsme si pro vás ty nejlepší legíny, které vás zvednou ze židle. Budou vás motivovat a cvičení s nimi bude hned veselejší!

Celý článek

Nová sportovní kolekce značky Forever 21

Kelly Gale vám ukáže, jak být sexy při sportu! Značka Forever 21 je známá především z Anglie, kde patří mezi nejoblíbenější. Do České republiky se však obchod dostal teprve minulý rok a my bychom rádi poukázali na to, jaké zajímavé kousky na letošní rok nabízí. 

Celý článek

Jak se konečně naučit nosit legíny

Není je jednoduché nosit. I přesto jich mají ženy doma více než jen jedny. Legíny jsou ultra pohodlné a dokonce je opravdu možné je každodenně nosit. Nicméně z nich nikdy neuděláte elegantní kus. Nikdy. 

Celý článek

Vyhněte se módnímu faux pas s legínami. Poradíme, jak je správně nosit

Legíny jsou v kurzu už několik let a na výsluní se ještě udrží. Mnoho dívek a žen však tento kus oblečení neumí správně nosit. Výsledkem je, že si na ně ostatní na ulici se smíchem ukazují. Poradíme vám, jak neskončit mezi nimi.

Celý článek

Podzimní sportovní kolekce H&M uprostřed vylidněného velkoměsta

H&M přišla s novou ze svých stylových sportovních kolekcí. Je pro podzim 2015 a má říz. Ostatně jako vždy. 

Celý článek

Adidas by Stella McCartney pro Podzim/Zima 2015-16 ve starorůžové a vínové

Populární kolaborace světové návrhářky Stelly McCartney společně s addiasem dospěla k další kolekci. A je stejně originální jako ty předchozí!

Celý článek