dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

LETNÍ LÍČENÍ

7 jednoduchých tipů pro dokonalé letní líčení

V horkých letních dnech se nikomu z nás nechce používat příliš mnoho make-upu, ale pokud už se nalíčíme, chceme vypadat dobře během celého dne. Vyzkoušejte několik jednoduchých triků na letní líčení. 

Celý článek

Fixační sprej: vychytávka, která udrží váš make-up na správném místě

Fixační sprej je tou největší zbraní v taštičce na make-up každého vizážisty. Zaručený způsob, jak zajistit, aby se váš zářivý make-up v létě do oběda neroztekl, ale naopak zůstal na svém místě

Celý článek

Jak přivést letní líčení k dokonalosti

V létě sice některé vrstvy make-upu odkládáme, ale zároveň potřebujeme své pleti dodat dostatečnou hydrataci a ochranu. Přinášíme výběr pěti produktů, které vám toto léto perfektně poslouží.

Celý článek

Letní líčení 2015? Přirozený lesk, jemné kontury a červené rty

Letní líčení si vždy žádá něco nového. Ať už vynecháte linky, zvýrazníte o trochu víc tváře nebo necháte pleť se přirozeně lesknout. Všechno to jsou letos vítané změny. 

Celý článek

Nalíčená nebo nenalíčená? Jak být přirozeně krásná?

Líčit se či nelíčit? Některým z nás výrazné líčení prostě nesedí, necítíme se ve své kůži. Ale je tu i zlatá střední cesta jménem nude make-up nebo-li nahé líčení!

Celý článek

Paletky očních stínů, se kterými si v létě vyhrajete

Možná se v létě snažíte líčení omezit, možná si ale říkáte, že je to pravá doba pro experimenty. Pro obě dvě skupiny přinášíme přehled ideálních paletek do slunných dnů.

Celý článek