dnes je 05.07.2022

LETNÍ OUTFITY

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Letní večerní párty look

Nekončící teplo, letní večery v plném proudu. Jste odhodlaná zajít na párty, jen vlastně nevíte, jak skloubit vaše chutě být sexy a fresh spolu s něžnou neodolatelností? Zkuste si vzít naše rady k srdci…

Celý článek

Jak se neoblékat, když je venku pořádné horko?

V pár bodech vás seznámíme s tím, co si rozhodně nebrat na sebe, když za okny paří sluníčko a ukazatel teploměru se šplhá přes třicet. 

Celý článek

DIY triky na doladění letních outfitů

Během letního oblékání často nejraději oblékneme overal, nazujeme sandálky a více neřešíme. Pomocí pár jednoduchých doplňků se ale zase můžete odlišit od davu. 

Celý článek

LETNÍ SPECIÁL 2016: 4. díl: Jak se obléknout na letní cestování

Cestujeme přes léto všichni. Někdo za mořem, jiný za horami, příbuznými, přáteli nebo jen za odpočinkem. Každé cestování si vyžaduje jinou přípravu a pohodlný outfit se rozhodně bude hodit!

Celý článek

Redakce Móda.cz se dělí o to, co ji nesmí chybět v létě

Slunce, voda, čerstvě posečená tráva, vysoké sedmikrásky, zářivé rtěnky, bad hair days maskované velkým slamákem, sluneční brýle, žádná řasenka, opálené nohy a rozvlněné vlasy v letním větru. To je léto, na jaké se těšíme. 

Celý článek

Violeta Mango - letní dovolená v Římě

Jak vypadají vaše vysněné prázdniny? Co byste řekla třeba rozpáleným ulicím jednoho z nejhistoričtějších měst Evropy? (I světa.) Pokud se na dovolenou do Říma letos nechystáte, užijte si ho alespoň v podobě fotek kampaně Violeta.

Celý článek