dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

LÉTO 2016

Léto 2016, módní insprirace dámské oblečení, dámské plavky, pánská móda a vše co k letní módě patří. To vše pro vás máme připravené v této sekci. 

Pozdní léto si žádá šaty se střapcem

Středeční inspirace bude rychlá a víc než jasná. Žádné dlouhé povídání okolo. Když nás něco zaujme, víme na první pohled, že přesně tohle potřebujeme do svých šatníků….

Celý článek

Jakou hlavní chybu děláme při nošení sandálů?

Při nošení sandálů, které se zdají být pro chodidla zdravější než podpatky a uzavřené boty, děláme mnoho chyb. Která je ovšem ta nejčastější a největší? 

Celý článek

Léto chce barvy (nejen) na kabelkách

Uznáváme, léto je už v polovině, a tak si možná říkáte, že pořizovat si ryze letní kabelku na pár týdnů, je nesmysl. My vás ale přesvědčíme, že se mýlíte.

Celý článek

Zažili jsme podvodní módní focení - jak probíhalo?

V úterý 26.7. jsme v netradičních prostorách fotili další z Coverů pro Móda.cz. A naučili jsme se toho spoustu nového, protože pod vodou vše funguje jinak než na souši. 

Celý článek

Jak se neoblékat, když je venku pořádné horko?

V pár bodech vás seznámíme s tím, co si rozhodně nebrat na sebe, když za okny paří sluníčko a ukazatel teploměru se šplhá přes třicet. 

Celý článek

Trend léta: účesy se šátkem

Zamotejte si ho do drdolu, zapleťte do copanu nebo jen omotejte okolo hlavy. Šátky ve vlasech se v létě 2016 nosí. Jak, to už je na vás!

Celý článek

Letní atmosféra v červenci dostala i redakci magazínu Móda

Pláže, koktejly, pohoda, slunce a... Móda. Někdo ji možná v létě vypouští, my ovšem ne. Nemůžeme si to dovolit. 

Celý článek

Trendy móda z Tally Weijl je nyní dostupná online

Značka určená hlavně pro mladé slečny ovšem občas nadchne i ty, kterým už není -náct. Protože byť je celá růžová a hlásá, jak je sexy, sem tam se v její kolekci objeví docela přiměřené elegantní kousky. 

Celý článek

DIY triky na doladění letních outfitů

Během letního oblékání často nejraději oblékneme overal, nazujeme sandálky a více neřešíme. Pomocí pár jednoduchých doplňků se ale zase můžete odlišit od davu. 

Celý článek

OBRAZEM: Plavková záplava

Jsme uprostřed července a kdy jindy než teď nasávat letní atmosféru. Vůni červeného melounu, mořskou sůl ve vzduchu a zaposlouchat se do šumění vln. My k tomu přidáme ty nejzajímavější plavkové modely. 

Celý článek