dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

LIBĚNA ROCHOVÁ

Liběna Rochová a její studenti uvedou své modely s kameny Preciosa v Japonsku

Kolekce mladých českých návrhářů pod taktovou uznávané Liběny Rochové je ozdobená kameny Preciosa v národních barvách. Předvedena bude v Japonsku.

Celý článek

Módní dům VAN GRAAF podpoří talentované tvůrce

Soutěž o titul nejtalentovanějšího začínajícího oděvního designéra pořádaná jako součást Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku nabídne vítězi podporu titulárního partnera, kterým se již potřetí v řadě stal módní dům VAN GRAAF.

Celý článek

Kolekce "JAPONSKO KLIDNÁ SÍLA" konečně u nás v ČR!

Minulý týden proběhla tisková konference jedinečné kolekce studentů Ateliéru designu oděvu a obuvi pražské UMPRUM s názvem Japonsko klidná síla. Nyní vám přinášíme několik informací, ale také rozhovor s Michalem Vaníčkem, který se na zmíněné kolekci podílel. 

Celý článek

London Fashion Week - There Is Only You

Čeští designéři se představí na International Fashion Showcase již počtvrté pod vedením ředitelky Terezy Porybné,  ve dnech 17. - 21. 2. 2017 v prostorách Somerset House, jako doprovodná akce London Fashion Week.

Celý článek

Benefiční aukce pro dlouhodobě nezaměstnatelné je odstartována

Podpořte znevýhodněné na trhu práce tím, že si koupíte designový kousek od známých osobností…

Celý článek

SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2016

Prostory Španělského sálu Pražského hradu zas tak často nehýří všemi barvami. Stane-li se tak, pak už jen ve výjimečném případě.

Celý článek
Liběna Rochová

Rozhovor s Liběnou Rochovou

Navštívili jsme LR Studio Liběny Rochové a o čem jsme si povídali?

Celý článek

Studenti Liběny Rochové a Make-Up Institut dokazují své kvality

Jedna z nejrespektovanějších a nejúspěšnějších módních návrhářek spolu s Make-Up Institute Prague připravili pro své studenty jedinečný workshop.

Celý článek

Bára Nesvadbová nejen o projektu Harper’s Bazaar Charity

Zjišťovali jsme pro vás aktuální novinky o blížícím se Harper’s Bazaar Charity 2015, a tak jsme nevyzpovídali nikoho jiného než samotnou spoluautorku projektu Báru Nesvadbovou.

Celý článek

Ikonická recyklace studentů Designu oděvu a obuvi v Praze

"České centrum ve spolupráci s ateliérem Designu oděvu a obuvi z UMPRUM předvedli modely od mladých nadějných designérů, nazvané The Iconic Recyclation, které si budete moci zakoupit v galerii Mario Mauroner ve Vídni"

Celý článek