dnes je 19.06.2021 a svátek má Leoš

LIMITOVANA EDICE

Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty

Cyklistika a móda. Český výrobce prémiových kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a představili tak limitovanou kolekci v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty. Vskutku nevšední, ale zajímavá kombinace.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Limitovaná edice Lacoste bojuje za záchranu ohrožených živočišných druhů

Módním světem v posledních týdnech hýbe spoustu nových zpráv. Tou nejskloňovanější novinkou je limitovaná edice Lacoste triček bez ikonického loga krokodýla.

Celý článek

Popletené logo jako limitovaná edice - je libo DEISEL nebo DIESEL?

Padělané oblečení se často vyznačuje popleteným logem. Značka DIESEL svou limitovanou edicí se asi snaží dokázat, že se není za co stydět. Ani za padělky.

Celý článek

Je to tady! Rtěnky L'oréal x Balmain jsou k dostání v ČR

Dočkali jsme se i my. Po několika měsících od uvedení rtěnek v zahraničí, jsou konečně dostupné i v České republice. Zatím je můžete exkluzivně zakoupit na Notino.

Celý článek

Minnie Mouse na návštěvě Sephory

Ikonická kreslená postavička Minnie Mouse navštívila online regály kosmetické značky Sephora. Minnie se převtělila do paletek s očními stíny nebo setu na oční linky.

Celý článek

V zahradě krásy s Mary Kay

Mary Kay přišlo na trh s kosmetikou s novou limitovanou edicí Into the Garden. Je v ní několik produktů, které zkrátka MUSÍTE MÍT.

Celý článek

Náhled do chystané kolekce Balmain for H&M, která se objeví v listopadu 2015

WOW. H&M vpustilo do světa pět kampaňových snímků k nově chystané kolekci s Balmainem. A věřte, že více luxusní kolekci jsme si v řetězcových obchodech nemohli přát!

Celý článek

Sportovní elegance v podání Lacoste One of a Kind Polos

Nová limitovaná edice Lacoste One-of-a-Kind Polos, vytvořená speciálně pro magazín The Reality Show, spojuje pro tuto značku typický sportovní styl s prvky nedbalé francouzské elegance.

Celý článek

Fiat 500 Couture Edition od Rona Arada

Italská automobilka představuje svou trilogii limitované edice legendárního Fiata 500 Couture s vlastnoručním podpisem umělce.  

Celý článek