dnes je 29.11.2022 a svátek má Zina

LOAFERS

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Boty roku 2021: Loafers. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Jestli by vám letos neměl chybět jeden pár bot - jsou to jistě loafers. Loafers jsou totiž boty roku 2021. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Celý článek

Exkluzivní minikolekce Vans x Vivienne Westwood Anglomania

Vans a Vivienne Westwood? Nenapadá nás lepší kombinace. Trocha klasiky, trocha rebelie. A na světě je minikolekce šesti párů nepřehlédnutelných tenisek.

Celý článek

TOMS x Prabal Gurung

Senzační spolupráce s úspěšným módním návrhářem posiluje fashion kredit značky TOMS.

Celý článek

Milované TOMS v nových barvách a vzorech pro rok 2016

Jsou designové, pohodlné a ještě je o nich známo, že dělají dobré skutky. Oblíbené boty TOMS přicházejí v nových barevných variacích a těší se na letošní léto!

Celý článek

Jaké boty by vám na jaře 2016 neměly scházet?

Trendy se netýkají jen oblečení, ale i obuvi. A je nám velkou ctí představit vám tak krásné a stylové modely, které pro letošní jaro 2016 módní značky připravily. 

Celý článek

Jaká pánská obuv je na podzim 2014 trendy a jak ji nosit

Pánské trendy v podzimní obuvi jsou opět bohaté. Nosí se tenisky, polobotky, kovbojské boty i loafers. 

Celý článek

7 hlavních jarních trendů, které si zamilujete

Přestože počasí není vždy nejhezčí, je již zřetelné, že jaro přišlo. A samozřejmě, že si můžete na sebe obléknout oblečení z loňské sezóny, ale možná by bylo lepší oživit ho typickými letošními hity. Mezi ty patří také mokasíny a kombinace vzorů. Nešlápnete ale vedle ani s trendy pro sezónu minulou, které zůstávají nadále: neonové barvy, výrazné šperky a oversize trička. Jsme v době, kdy se styly mixují. A je jen na vás, co zvolíte!

Celý článek