dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

LUSH

3 tipy na valentýnské dárky pro vaši milovanou

Přípravy na Valentýna mají nejvyšší čas. Móda.cz přináší tři tipy, které jistě potěší každou ženu a dívku...

Celý článek

Bojujeme za právo svobodného internetu v kampani #KeepItOn spolu s Lushem

#KeepItOn bojuje proti plánovaným odstávkám internetu. V Česku je zatím příliš neznáme, ale mohly by přijít i sem. 

Celý článek

Testovali jsme dlouhotrvající rtěnky Lush - jak obstály?

Redaktorky Móda.cz se rozhodly vyzkoušet dlouhotrvající rtěnky od Lush. Každá z nás si vybrala jiný odstín, některá se do toho svého zamilovala, a některá ne. 

Celý článek

Voňavý Halloween a Vánoce s kosmetikou Lush

Čerstvá ručně vyráběná kosmetika Lush uvedla svou halloweenskou a vánoční kolekci. Do obchodu se vrátily ikonické produkty a přibylo hned několik novinek. 

Celý článek

Rozhovor s vlasovým specialistou Lush Danielem Campbellem

S vlasovým profíkem o tom, jestli jde zamezit maštění vlasů, proč používat vlasové masky nebo o tom, jak budou trendy v péči o vlasy postupovat dál do budoucna. 

Celý článek
LUSH

Voňavé království LUSH

I když jsem Lush často navštěvovala v Praze, nikdy jsem se nedokázala rozhoupat a koupit si nějakou tu dobrotu, avšak v Itálii jsem se hecla. 

Celý článek

Jak vypadá jaro v LUSH?

Pokud hledáte něco, čím byste mohla doplnit sbírku vaší kosmetiky po jarním úklidu, zkuste mrknout do Lush nebo alespoň na jejich e-shop. Připravili si pro vás na jaro spoustu novinek. 

Celý článek

Kouzlo scrubů na rty

Scruby na rty jsou nutností, a to nejen v zimě! Proto jsme pro vás vyzkoušeli dva nejslavnější - jeden popcornový, druhý žvýkačkový.

Celý článek

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY 2. díl

A zase jsou o kousek blíž. Předzahrádky domečků přátelsky blikají a v těch nejpilnějších domácnostech začíná vonět cukroví. Jenom s těmi dárky to bývá trochu horší. Od toho je tu Móda.cz s další várkou tipů!

Celý článek

LUSH - zamilujte si ho stejně jako my

Lush. Pro znalce kosmetického světa dobře srozumitelný název. Pro milovníky kosmetiky, která nebyla testována na zvířatech, ještě srozumitelnější. A pro ty, kteří do teď nevěděli, co Lush je, dovolte nám ho představit.

Celý článek