dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

LUXUS

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek

10 nejdražších svateb v historii aneb takhle se žení a vdávají nejbohatší lidé světa

Svatba je pro někoho nejkrásnějším dnem v životě, pro jiné zase nutnou formalitou. Jedno je jisté. Je to způsob, jak dokázat svému okolí, jaký statut vlastně ve společnosti zaujímáte. A někdo si na takovou prezentaci opravdu potrpí. Zde je 10 nejdražších svateb na světě.

Celý článek

Victoria Beckham plánuje tento rok vlastní kosmetickou značku

Známá návrhářka a ex zpěvačka chce pro ženy vytvořit skvělé kosmetické produkty za rozumnou cenu. Luxus podle ní nemusí stát celé jmění. 

Celý článek

Jak využít krásu a sílu mramoru v interiéru?

Mramor je využíván po staletí a pořád nepřestává být in. Existuje mnoho způsobů, jak tento elegantní materiál ve vaší domácnosti využít, podívejte se, jaké to jsou!

Celý článek

Ariana Rockefeller X Longines Masters

Známá filantropka, podnikatelka a vnučka ropného magnáta J. D. Rockefellera představila limitovanou edici kabelek u příležitosti Longines Masters of New York. Je synonymem luxusu a prestiže stejně jako parkurové skákání.

Celý článek

Luxusní letní domy celebrit

Někomu stačí menší vilka s historií, jiný chce nejmodernější výdobytek a někdo se spokojí s vlastním ostrovem. Co patří Justinu Biebrovi, Beyoncé, Georgi Clooneymu, Marku Wahlbergovi a Princi?

Celý článek

Tipy, jak se obléci luxusně, i když nevyděláváte statisíce

Ženám často přijde nemožné, obléci se elegantně a na první pohled luxusně, když jim jejich příjmy nedovolují utrácet za high-end značky. I tak to jde, a nepřijde vás to vůbec draho. 

Celý článek

PRADA A VÁNOCE 2016

PRADA v roce 2016 představuje vánoční výlohy svých obchodů jako exkluzivní intimní pohled na skvělou kolekci Resort 2017, zrcadlící se v elegantní vánoční výzdobě.

Celý článek

Luxusní kožené zboží odhaluje děsivou pravdu

Nechceme vás vyděsit, jen přimět k zamyšlení podobně jako PETA, která šokuje nic netušící zákazníky děsivou pravdou, jež se skrývá právě za tímto velmi žádaným obchodním artiklem. 

Celý článek

Christian Louboutin chystá novou řadu 38 rtěnek

Autor ikonických lodiček s červenou podrážkou Christian Louboutin se po řadě laků na nehty prezentuje i s kolekcí rtěnek.  

Celý článek