dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

LUXUSNÍ HODINKY

Jak vypadá výroba luxusních hodinek? Litry potu a roky vytrvalé práce

Zdobíte si rádi zápěstí hodinkami, kvůli kterým klidně saháte hlouběji do kapsy? A víte vůbec, jak se takové hodinky vyrábí? Na vaší ruku vede delší cesta, než si možná myslíte.

Celý článek

Montblanc mění běžné hodinky v chytré

Představte si běžné řemínkové hodinky, které se jako mávnutím kouzelného proutku mění v chytré zařízení. Montblanc odhaluje své tajemství.

Celý článek

Cartier odhaluje první novinky vysokého hodinářství

S nezadržitelně blížící se hodinářskou výstavou Salon International de la Haute Horlogerie odhaluje Cartier první čtyři ze svých inovativních a kreativních modelů.

Celý článek

Čas celého světa zachycen hodinkami Louis Vuitton

Světový čas zachycují nové hodinky Louis Vuitton, které se tak stanou pro řadu z nás nejen krásnou a originální ozdobou zápěstí, ale i cenným přítelem na dlouhých cestách.

 

Celý článek

Hodinky de Grisogono - vzácný klenot v duchu Haute Couture

Švýcarská značka de Grisogono specializující se na vysoké šperkařství a umělecké předměty představila novou kolekci hodinek zářících leskem více jak tisíce drahých kamenů.

Celý článek

Ralph Lauren představuje výběr nových ikonických hodinek

Kultovní hodinky Ralphl Lauren se rozrostly o nové kousky. Ralphl Lauren tak poprvé představil své nové ikony mezi hodinkami i prostřednictvím vlastního online shopu, kde je lze zakoupit.

Celý článek

Oslnivá kolekce hodinek Swarovski 2014

Legendární švýcarská kvalita přesnosti pohybu ve spojení s odbornou znalostí krystalu na světové úrovni. To je špičková konstrukce náramkových hodinek Swarovski.

Celý článek

Elegantní dámské hodinky Emporio Armani jaro/léto 2014

Luxusní italský módní dům ve své kolekci hodinek pro jaro/léto 2014 představil nové kousky! Unikátní jsou například keramické hodinky v kombinaci s lehkým titanem.

Celý článek

Měřte svůj čas ve stylu Pierre Lannier

Dochvilnost je výsadou králů. Dopřejte si ji také s hodinkami francouzské značky Pierre Lannier, která se řídí přirozeným vývojem módních trendů.

Celý článek
DEVERGO

Oblečte se do světových značek za prvotřídní ceny

Máte rádi kvalitní produkty světových značek, v kterých nepotkáte na ulici každého druhého? Inspirujte se s námi vybranými ležérními outfity a možná objevíte něco nového

Celý článek