dnes je 09.03.2021 a svátek má Františka

LUXUSNÍ ŠPERKY

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek

Šperky značky Tous nám přináší šťastné vzpomínky z dětství

Ve Španělsku v roce 1920 vznikla z malého rodinného hodinářství firma, která dnes prodává šperky na hlavních třídách většiny velkoměst. Jejich šperky jsou z kvalitního materiálu, ale nejen proto jsou jednou z nejprodávanějších značek na aktuálním trhu.

Celý článek

Podzim v růžové

Tuto sezonu prozáří nádherný třpyt a tradice, jež se setkává s inovací. Objevte kouzlo PANDORA Rose jako nestárnoucí klasiku v módní růžové.

Celý článek

Jak se co nejlépe vyšperkovat letos na podzim?

Zvolte šperk, který o vás sám leccos napoví. Pamatujte, že šperky nejsou jen pouhým doplňkem. Připomínají také životní okamžiky a jsou vyjádřením citů.

Celý článek

Hermés představuje Hermésistible

Objevujte příběhy, ve kterých hrají hlavní roli nejvěrnější společníci každé ženy v jedinečném slovníku nálad.

Celý článek

Podzimní kolekce luxusních šperků Swarovski

Australská topmodelka překonává samu sebe v nejnovější kampani rakouského výrobce šperků z broušeného křišťálového skla.

Celý článek

Kolekce šperků Cartier Paris Nouvelle Vague

Bouřlivý pařížský život, v jehož vášnivém víru nachází klenotnický dům Cartier inspiraci, zachycuje nová, vysoce kreativní kolekce Paris Nouvelle Vague.

Celý článek

Bvlgari ke svému 130. výročí vydává speciální edice luxusních doplňků

Bvlgari slaví 130 let od svého založení a k této příležitosti vydává speciální edice prstenů, náhrdelníků, hodinek i couture provedení kultovních hodinek Serpenti.

Celý článek

Oslavy 130. výročí značky Bvlagi vrcholí otevřením nového vlajkového obchodu v Římě

Bvlgari letos slaví 130 let od svého založení otevřením nového vlajkového obchodu, novou kolekcí hodinek i jedinečnými kousky šperkařského couture a krátkým filmem z dílny Paola Sorrentina.

Celý článek

Šperky z pravých perel – symbol elegance a luxusu

Od počátku lidské historie byly perly považovány za vzácný, neobvyklý a krásný šperk. Již pradávné kultury Egypta, Číny, Řecka i Říma si perel velmi cenily.

Celý článek