dnes je 08.05.2021

LUXUSNÍ TENISKY

Podzimní přehled stylových dámských tenisek 2015 - které se nosí?

Móda.cz se zaměřila na tenisky. V dnešní době jeden z nejoblíbenějších tipů obuvi i pro ženy k elegantním outfitům. Základem jsou trendy tenisky a znalost, jak je nosit!

Celý článek
Converse

Populární značka Converse mění svůj design poprvé po 100 letech

Conversky už nebudou to, co bývaly. Budou jiné, obměněné a vylepšené. S novou technologií také poskytnou Vašim chodidlům větší pohodlí. 

Celý článek

Ty nejstylovější dámské tenisky Nike - které musíte mít i vy?

Móda.cz prohlédla regály s obuví Nike a vybrala pro vás TOP designové tenisky. Některé jsou určené k trénování, jiné k běhu a některé na celoroční doplnění vašich outfitů.

Celý článek

Podzimní outfit doplňte originálními modely bot z kolekce Baťa

Baťa pro podzimní sezónu nabízí velké množství obuvi inspirované nejrůznějšími módními styly a tak tady nechybí speciálně upravené tenisky, vojenský motiv, semiš ani lakované oxfordky...

Celý článek

Světové módní značky jako Dior nebo Chanel představují tenisky jako módní doplněk

Nejdříve tenisky na módních molech předvedl Dior a Chanel. Pak už se spustila lavina. Dnešní trendy dávají prostor teniskám. A čím výraznější, tím lepší!

Celý článek

Absolutně nezaměnitelné tenisky Dior Fusion Sneakers

Francouzský módní dům Dior představil naprosto jedinečné dámské tenisky Dior Fusion Sneakers. Tenisky jsou stejně futuristické jako Couture. Snoubí jemnost, ženskost a eleganci ve sportovní styl.

Celý článek

Módní tenisky do města z letní kolekce NeroGiardini

Italská značka NeroGiardini vám představuje trendy tenisky v urban stylu, které si díky svému luxusnímu vzhledu a kvalitě získávají čím dál více obliby

Celý článek