dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

MASIVNÍ NÁHRDELNÍKY

Doplňky, které vám nesmí chybět v novém roce

Někdy za minulostí není potřeba udělat tlustou čáru. V roce 2019 totiž v módním světě zazářila spousta věcí, které budete potřebovat i v novém roce. Řeč bude o doplňcích. Vybrali jsme pro vás ty, které i letos budou na výsluní.

Celý článek

Trendy šperky pro rok 2019

Jsou dva tábory žen, a to ty, které šperky milují a ty, které přílišné zdobení a třpyt nemusí. Ve všem je dobré najít nějaký kompromis, rovnováhu. Móda není výjimkou.

Celý článek

Kolekce šperků Cartier Paris Nouvelle Vague

Bouřlivý pařížský život, v jehož vášnivém víru nachází klenotnický dům Cartier inspiraci, zachycuje nová, vysoce kreativní kolekce Paris Nouvelle Vague.

Celý článek

Fashion MUST HAVES: Leden jsme zahalili do hnědé i béžové

Za okny padal sníh a na stole plápolala svíčka- rozhodli jsme se tedy zabalit leden do hřejivého kabátku z hnědé, béžové i tělové. 

Celý článek

Nekroťte svou originalitu – šperkujte!

Jestliže si s módou rozumíte a chcete být originální, neměla by vám chybět bižuterie. Je to doplněk, který dokáže zcela změnit ráz oblečení.

Celý článek

Zářivé šperky z luxusní kolekce Lanvin pro jaro/léto 2014

Módní dům Lanvin připravil úžasnou kolekci šperků pro jaro/léto 2014, plnou pro něj tak typické osobitosti a ženské smyslnosti. Naprosto fascinující jsou především promyšlené detaily!

Celý článek

Nová kolekce šperků Versace jaro/léto 2014 s nádechem baroka

V nové jarní kolekci šperků Versace se objevují dvě nové linie, jejichž klíčovým motivem je hlava Medusy, mytologické postavy z řeckých bájí

Celý článek