dnes je 05.07.2022

MASKY

Máte suchou nebo dehydratovanou pleť?

Klíčovým problémem je to, že suchá i dehydratovaná pokožka mají tendenci mít podobné vlastnosti. Rozluštěte, co trápí vaši pleť a přizpůsobte tomu svou pleťovou rutinu. 

Celý článek

5 největších extrémů nebo zázraků pro vaši pleť

Je libo maska z ptačího trusu, krém z kravské moči nebo další kosmetické výstřelky pro otrlé? V dnešním článku si můžete přečíst nevšední ingredience, které se do přípravků přimíchávají pod vidinou krásnější pleti.

Celý článek

5 domácích masek, které oživí vaše vlasy

Ke krásným a zdravým vlasům jednoduchou cestou - a tím je domácí péče. Vytvořte si několik zaručených masek, které vaše vlasy oživí a dodají jim potřebný lesk.

Celý článek

Na Halloweena šly celebrity za jiné celebrity

Trendem roku 2018 bylo obléknout se jako jiná slavná osobnost. Někteří byli k nerozeznání od těch pravých. Sociální sítě byly zaplaveny fotkami!

Celý článek

World Make-up Wars 2014 na Interbeauty Prague

Na podzimním veletrhu Interbeauty Prague jsme byli svědky unikátní mezinárodní soutěže tvůrců vizáže, face&body make-upu, techniky airbrush a filmových a televizních maskérů na téma Film – Továrna na sny.

Celý článek

Móda.cz na Interbeauty Prague 2014

Móda.cz si nenechala ujít přehlídku novinek a trendů ze světa kosmetiky, zkrašlovacích i relaxačních procedur, které již tradičné přinesl veletrh kosmetiky a kadeřnictví Interbeauty Prague 2014.

Celý článek

Make-up v rukou profesionálů, nebo umělců?

Filmové líčení, umělecký make-up, bodypainting. Můžeme tomu říkat jak chceme, ale vždy se jedná o oživlé obrazy na lidských tvářích, často extravagantní, hororové ale i pohádkově něžné.

Celý článek

Když vlasy volají S.O.S.

Jestliže své vlasy barvíte, pak nesmíte zapomínat na cílenou péči

Celý článek