dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

MED

4 domácí pleťové masky pro regeneraci pleti v zimě

Výkyvy teplot, suchá pleť a popraskané rty. Zimní období doslova volá po kvalitní péči o pleť. Nezapomeňte se o svou pleť dobře starat i v chladných dnech. Jaké pleťové masky můžete vytvořit doma z jednoduchých surovin?

Celý článek

Maska – to pravé, když jsou vlasy unavené

Po krásných vlasech touží pravděpodobně všichni, ovšem jen málo komu seslala příroda „poklad“ na hlavu, a tak je třeba přičinit se vlastními silami. Pokud jde o vlasy, chce to kvalitní šampon, kondicionér a čas od času také nějakou tu masku. Ale neděste se, nemusíte za ně platit hříšné peníze, zvládnete to i sami!

Celý článek

Vitamín D pomůže vaší pleti i zubům

Vitamín D pamatujeme nejspíš z dětství, kdy se podával jako takzvaný rybí tuk nevalné chuti

Celý článek

Péče o pleť pro celou rodinu

Řady pánské a dámské kosmetiky se od sebe liší hlavně vůní

Celý článek

Chraňte při fénování vaše oslabené vlasy

Oslabené vlasy potřebují citlivé zacházení při vysoušení fénem

Celý článek

Nadílka vitamínů nejen pro děti

Je období prázdnin a vysvědčení děti domů již přinesly, možná byly i obdarovány za hezké známky. Ale není důvod, proč je i bez pádného důvodu nepřekvapit a nepřipravit jim sladkou dobrotu plnou vitamínů. Jen tak, pro radost.

Celý článek

Grilovat můžeme téměř všechno – maso, ryby, zeleninu i ovoce

Jakmile se trochu oteplí, vycházejí ze všech zahrad nádherné vůně, a to nejen grilovaného masíčka, ale zavonět může i grilovaná zelenina, houby nebo ovoce.

Celý článek

Oslaďte si život dobrotami s medem

Med je velice cenná látka, která by neměla chybět v našem jídelníčku. Vyznačuje se nejen sladkou chutí, ale i příjemným aroma, kterým můžete provonět svou kuchyň a zároveň udělat něco pro své zdraví. Tím, že obsahuje jednoduché cukry, doporučuje se v rekonvalescenci po onemocnění a vyčerpanosti organismu.

Celý článek