dnes je 18.09.2020 a svátek má Kryštof

MERCEDES-BENZ

MERCEDES BENZ Prague Fashion Week. Módní přhlídky, módní návrháři, modelky, to vše je MBPFW. Čtěne u nás aktuality a prohlížejte fotky, nebo videa

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je konečně tady!

Těšit se můžete na domácí i zahraniční návrháře, celebrity a přehlídky inspirované přehlídkami v Paříži či v Miláně. SAVE THE DATE 31. 8. 2018.

Celý článek

Kolekce "JAPONSKO KLIDNÁ SÍLA" konečně u nás v ČR!

Minulý týden proběhla tisková konference jedinečné kolekce studentů Ateliéru designu oděvu a obuvi pražské UMPRUM s názvem Japonsko klidná síla. Nyní vám přinášíme několik informací, ale také rozhovor s Michalem Vaníčkem, který se na zmíněné kolekci podílel. 

Celý článek

MBPFW 2016 – Are you ready?

Již tuto středu začíná pravidelná kulturní a společenská událost, jež každým rokem představuje formou přehlídek tvorbu našich nejlepších módních návrhářů. Těšíte se, co letošní ročník přinese?

Celý článek

Přehlídka Jiřího Kalfaře v Kyjevě

Česká móda slaví další úspěch v zahraničí. Jiří Kalfař dostal možnost odprezentovat svou podzimní a zimní kolekci pro tento rok na Fashion Days v Kyjevě.

Celý článek

Česko-Slovenská MISS 2015 - do uzávěrky přihlášek zbývá jen pár hodin!

Česko-Slovenskou MISS 2015 se můžeš stát i ty, nyní již od 18 let! Ale pozor, uzávěrka přihlášek se kvapem blíží. Máš poslední šanci!

Celý článek

Nepropásni svou šanci! Staň se Česko-Slovenskou MISS 2015!

Uzávěrka přihlášek do prvního ročníku soutěže Česko-Slovenská MISS se kvapem blíží, proto nepropásni svou šanci! Ještě nikdy to nebylo tak snadné!

Celý článek

Mercedes představil novinku pro Garretta McNamaru

Nejnovější Mercedes-Benz surfboard jako stvořený k porážení těch největších mořských vln při portugalském pobřeží v Nazaré.

Celý článek

České značce Chatty můžete díky portálu HitHit.com pomoci k cestě do Berlína i vy

Značka Chatty Radky Sirkové a Anny Tauškové působí na českém trhu již 9 let. Specializují se na elegantní streetwear, zejména na výrazné kvalitní džíny.

Celý článek