dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND

MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND 2016. 

I v roce 2016 se máme opravdu na co těšit.

Program přehlídek 

ČTVRTE: ZUZANA KUBÍČKOVÁ / TIQE BY PETRA BALVÍNOVÁ, PAVEL BREJCHA / DENISA NOVÁ DNB

PÁTEK: ODIVI / ETHER, HENRIK VIBSKOV F/W16 BY THE ROOM BY BASMATEE, MONIKA DRÁPALOVÁ / KATEŘINA GEISLEROVÁ

SOBOTA: LAFORMELA / LUKÁŠ LINDNER, LUKAS MACHACEK / CHATTY, JAKUB POLANKA

NEDĚLE: VAN GRAAF JUNIOR TALENT SELECTION: NATALIE DUFKOVÁ, DANIELA PEŠKOVÁ & FILIP JAKAB, JAN ČERNÝ, KLÁRA VÁLKOVÁ, PIETRO FILIPI CREATED BY DESIGNERS,  PROČ NE?! COCKTAIL FOR TEREZA MAXOVÁ FOUNDATION & MBFW MADRID GUEST SHOW


 

MBPFW 2016 – Are you ready?

Již tuto středu začíná pravidelná kulturní a společenská událost, jež každým rokem představuje formou přehlídek tvorbu našich nejlepších módních návrhářů. Těšíte se, co letošní ročník přinese?

Celý článek

Svatební kolekce TIQE by Petra Balvínova

Značka TIQE návrhářky Petry Balvínové představila na Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2015 v jedné kolekci hned 3 svatební řady.

Celý článek

Zuzana Kubíčková na MBPFW 2014

Módní přehlídka Zuzany Kubíčkové zaujala nejen odlišnou choreografií, ale i prezentovanými modely, které byly opět velmi ženské a elegantní, ale zároveň nápadité a trendy.

Celý článek

ODIVI na MBPFW 2014

Minimalistickou kolekci ODIVI tentokrát oživily vzory i dřevěné brýle a náramky od Brumley. Typické světlé barvy střídala výrazná oranžová a černá.

Celý článek

ETHER na MBPFW 2014

Značka Ether předvedla na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu kromě kožených doplňků navíc i celou dámskou kolekci pro sezónu Jaro / Léto 2015.

Celý článek

LaFormela na MBPFW 2014

LaFormela po rok a půl dlouhé přestávce předvedla svou novou kolekci. Je inspirovaná punkovou kulturou, krajinou i výtvarným uměním. V kolekci najdete kousky pro slušňačky i rebelky.

Celý článek

CHATTY & ANTIPEARLE na MBPFW 2014

Značka CHATTY představila novou kolekci. Premiéra její prezentace proběhla už na Týdnu módy v Berlíně. S čím konkrétně se české designérky prezentovaly v cizině a do jaké spolupráce se pustily?

Celý článek

TIQE by Petra Balvínová na MBPFW 2014

Petra Balvínová si s sebou na Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend přivedla nový motiv. Plameňáky v její nové kolekci pro Jaro / Léto 2015 najdete úplně všude.

Celý článek

Martina Špetlová na MBPFW 2014

Dámské i pánské modely z kolekce jaro/léto 2015 se vyznačují pro Martinu Špetlovou typickým minimalistickým sportovním stylem. Jak dokazují např. pánská psaníčka, i v této sezoně návrhářka klade důraz spíše na zajímavé detaily a doplňky.

Celý článek

STINAK na MBPFW 2014

Buch buch, buch buch. Těmito zvuky odstartovala kolekce Vladimíra Staňka a jeho značky STINAK. Rozjela se stejně jako samotné bušení a vyvrcholila v naše velké uznání. ,,Design je cesta," říká Vladimír. Ano, pro něj určitě ano.

Celý článek